Foto: PEXELS
#Krása

Čitateľky EVY chudnú s Oriflame: Toto sú ich výsledky po takmer 2 mesiacoch

Foto: PEXELS
#Krása

Čitateľky EVY chudnú s Oriflame: Toto sú ich výsledky po takmer 2 mesiacoch

2.8. 10:55 Chcete dosiahnuť svoju cieľovú váhu a cítiť sa zdravo a atraktívne? Vyskúšajte aj vy bezpečné a výživné riešenie na chudnutie, SuperShaky od Oriflame, presne tak, ako naše čitateľky.

Oriflame uviedol na trh chutnú novinku - náhradu stravy Meal Replacement for Weight Control, ktorá pomáha dosiahnuť vytúženú váhu zdravou cestou. Súťaž o 5 balíčkov SuperShake-ov na reguláciu hmotnosti má 5 víťaziek, ktoré v týchto chvíľach podstúpujú 3-mesačnú fitness výzvu s nutrične vyváženým jedlom s prírodnými ingredienciami. "Mám 40 rokov a váha mi už ide ťažsie dole. Nestíham cvičiť popri povinnostiach, ktoré denne mám," uviedla čitateľka pred začiatkom kúry, ktorej hlavnou motiváciou bolo zmeniť stravovacie návyky a bezpodmienečne zhodiť.

EVA a ORIFLAME spojili sily, aby 5 čitateľkám dopomohli k vysnívanej štíhlosti zdravou a chutnou cestou. Výsledky po 2 mesiacoch sú ohromné!
Zdroj: ORIFLAME

Balíček obsahuje:
Každá porcia z výherného balíčka je bohatá na potrebné živiny, má vysoký obsah proteínov a vlákniny, obsahuje zdravé tuky a 23 esenciálnych vitamínov a minerálov, vďaka ktorým telo chudne zdravo bez straty energie. Práve to predstavuje najväčší benefit pre ďalšiu čitateľku, ktorá z dôvodu neustáleho vyčerpania, spôsobeného pracovnými nočnými zmenami, prestala cvičiť. "Som neustále v plnom nasadení. Tri jedlá - raňajky, obed a večera - sú pre mňa v tejto situácii nedosiahnuteľná méta. Vďaka šejkom od Oriflame mám prísun vitamínov napriek tomu, že kvôli práci nestíham plnohodnotne variť." 

SuperShaky sú založené na vede a sú vyvinuté odborníkmi na výživu s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Prášok s vysokou hustotou živín je obohatený o prírodné rastlinné zložky (vrátane už spomínaného vysokého obsahu bielkovín a vlákniny), zdravé tuky a vitamíny, pričom počet jeho kalórií zostáva nízky. Je dokonca vegánsky, ak si ho pripravíte s rastlinným mliekom.

"Motiváciou chudnúť je pre mňa moja dcérka, ktorá zbožňuje kúpanie a ja sa nerada ukazujem v plavkách," uvádza svoj fitness zámer jedna z čitateliek, ktorá za necelé mesiace schudla takmer 4 kg. Ďalším silným dôvodom bol nedostatok pohybu z dôvodu pracovnej vyťaženosti. "Mám 40 rokov a sedavé zamestanie, váha mi už ide ťažsie dole. Navyše, s týmto telom začínam aj fyzicky menej vládať..." 

 Výsledky po takmer 2 mesiacoch

Počiatočná váha: 87, 3 kg
Po necelých 2 mesiacoch: 83, 4 kg
Úbytok váhy: -3, 9 kg
CIeľová váha: pod 80 kg

Výsledky po necelých 2 mesiacoch zoštíhľujúcej kúry od Oriflame.
Zdroj: EVA, Oriflame

Kokteily pre reguláciu hmotnosti od Oriflame ponúkajú vyváženú výživu zameranú na dosahovanie výsledkov aj pre zaneprázdnených. "Cvičiť nestíham, mám 8 ročnú dcérku, ktorej sa treba neustále venovať a z časového hľadiska mi to nedovoľujú ani pracovné povinnosti," hovorí čitateľka. Pod jej výrok sa podpisujeme, diéty uprostred pracovného kolotoča sú mimoriadne náročné. Aj keď svojím úsilím dosiahneme vytúženú váhu, udržať si ju predstavuje veľkú výzvu. Wellness by Oriflame verí, že kľúčom k optimalizovaniu celkového zdravia je spojenie správneho stravovania, adekvátnej hydratácie, fyzickej aktivity a pozitívneho životného štýlu. Väčšinu z toho so sebou prinášajú práve SuperShaky, ktoré si môžete vychutnávať v dvoch skvelých príchutiach - vanilkovej a čokoládovej. 

Zloženie SuperShakov je výsledkom práce vedcov a prináša svoje výsledky – vysoký obsah bielkovín pomáha utíšiť hlad a udržať úroveň energie, vláknina napomáha dobrému tráveniu. Zloženie kokteilu je vegánske.
Zdroj: ORIFLAME

"Som stopercentná alergička na mliečnu bielkovinu. Napriek tomu, že podobný problém má stále viac ľudí, produktov bez stopy mlieka je málo. Aj preto sú šejky od Oriflame mojím každodenným spoločníkom. Čokoládová príchuť je skutočne čokoládová, žiadne lacné napodobeniny, preto bez mučenia priznávam, že tento kokteil je bez debaty najlepší, aký som kedy ochutnala." 

 Výsledky po takmer 2 mesiacoch

Počiatočná váha: 62, 5 kg
Po necelých 2 mesiacoch: 61, 2 kg
Úbytok váhy: -1, 3 kg
CIeľová váha:  59 kg

Výsledky po takmer 2 mesiacoch výzvy.
Zdroj: EVA, Oriflame

TIP: SuperShake sa môže stať súčasťou aj vášho jedálnička. Môžete ho príležitostne využiť ako náhradu jedla napríklad v dňoch, keď nestíhate klasický obed či večeru.

3-mesačnou chudnúcou výzvou si môže prejsť každý. SuperShaky pre reguláciu hmotnosti sú dostupné TU.