Noste účesy v štýle hollywoodskych hviezd: Predstavujeme tajnú zbraň svetových kaderníkov!

27.7. 6:00 Túžite po každodennom rýchlom a zároveň hviezdnom stylingu? Vieme o produkte, ktorý splní váš sen o bezchybných vlasoch!

Žehličky na vlasy nám už celé desaťročia ponúkajú rýchly a jednoduchý spôsob, ako skrotiť nepoddajné, kučeravé či krepovité vlasy. No tak, ako pri každom type horúceho stajlovania, aj žehlenie prameňov môže spôsobiť poškodenie. Preto hovoríme: v prípade žehličiek sa rozhodne NEOPLATÍ šetriť! Vyskúšali sme profesionálneho pomocníka L´Oréal Professionnel SteamPod 3.0 - žehličku na vlasy, ktorá chráni pred teplotným šokom, hydratuje vlasové vlákno, zaceľuje roztrapkané končeky a zabráňuje ich následnému štiepeniu.

Túžite po rýchlom a zároveň jednoduchom stylingu? »» 

Hlavnou prednosťou parnej žehličky SteamPod x Karl Lagerfeld od L´Oréal Professionnel je vysoký a plynulý prúd pary s neuveriteľnou účinnosťou 3,5 g vodnej pary za minútu. Má teda dostatočný výkon na to, aby vlasy vydržali v tvare, v akom potrebujete a navyše budú v lepšej kondícii než po použití klasickej žehličky.

L´Oréal Professionnel SteamPod 3.0:

  • kombinácia tlaku pary a Pro-Keratin technológie prináša rýchly a jednoduchý styling aj pre veľmi nepoddajné vlasy
  • vlasy dokonale vyrovná alebo vytvorí krásne vlny
  • šetrná úprava so silou pary - vlasy zostávajú hodvábne lesklé, jemné, pričom nedochádza k ich poškodeniu
  • chráni farbu a jednotlivé pramene zanecháva prirodzene lesklé
Stavte na profesionálneho pomocníka v podobe parnej žehličky L´Oréal Professionnel SteamPod 3.0.
Zdroj: L´oréal

Navyše, žehlička uľahčí prácu aj úplnému začiatočníkovi. Horná žehliaca plocha je totiž pohyblivá pre lepší kontakt s vlasmi. Vzhľadom k ultra-ergonomickému dizajnu je žehlička tenšia a ľahšia, čo zaručuje neobmedzené možnosti stylingu. Teplotu si nastavíte v závislosti od typu vlasov: 140 °C pre veľmi krehké a lámavé vlasy, 180–200 °C pre prírodné,  farbené vlasy a 210 °C pre prírodné, silné veľmi odolné vlasy.

Všetko dôležité sme zhrnuli v úvodnom VIDEU. 

autor:  Romana Kalická