×
#Móda

Zvony, jednoduchý a spoľahlivý trik na PREDĹŽENIE nôh!

8.1. 8:03 Ak nevlastníte pár dlhých štíhlych nôh, nesmúťte. Aktuálna móda nám ponúka veľmi jednoduchý a efektný spôsob, ako si ich bezbolestne a zadarmo predĺžiť.

Zvonové nohavice sú stále v móde a v jarnej a letnej sezóne budú podľa značky Chanel veľkým hitom. Zvony majú jednú veľkú prednosť - zázračne predlžujú nielen nohy, ale aj celú postavu, najmä ak nohavice prekrývvajú celú topánku. Ku zvonom najlepšie pristanú vysoké platformy a rovnica funguje jednoducho : O čo vyššie platformy, o to dlšie nohy si vyčaríte.

Zvony môžu mať rôzne strihy. Niektoré sú na stehnách priliehavé a rozširujú sa od kolien, iné sa rozširujú už bokov, na stehnách sú voľné a niekedy dole dosahujú aj polmetrovú šírku. Podľa strihu k nim volíme topánky. Tie prvé ak nie sú dole príliš široké vyzerajú dobre aj s teniskami alebo s nízkymi sandálmi. Tie druhé sú také široké a dlhé, že sa dajú nosiť len s vysokými podpätkami. Okrem zvonov pekne predlžujú nohy aj voľné dlhé maskulínne nohavice, ak ich dopĺňajú vysoké podpätky. Ako však nosiť zvony?

Chanel Métiers d´art 2023
Zdroj: Chanel
Chanel Métiers d´Art 2023
Zdroj: Chanel
autor:  Zuzana Šujanová