×
#Móda

Zabudnite na mikro mini! Tieto šortky budú HITOM leta

27.5. 18:52 Vyzerajú skvele, len sa pozrite!

Denim
Je zbytočné rozpisovať sa o tom, či denim bude aktuálny, pretože džínsovina je kráľovnou každej sezóny – aj v prípade šortiek. Oproti uplynulým rokom sa ale upustilo od roztrhaných mikro mini šortiek a nadchádza éra sofistikovanejších verzií denimu. Dlhšie strihy nad kolená inšpirované 90-tymi rokmi, mom shorts, paperbag strih so zvýšeným pásom a čistý dizajn je to, čo v lete skutočne oceníte. Šortky sa tak rýchlo stanú prvou voľbou pri výbere outfitu na voľný čas, rande aj na výlet. Dokonca v kombinácii s klasickým čiernym oversized blejzrom sa posunú do vyššieho levelu, či už skúsite klasickú džínsovo modrú, tmavšie odtiene alebo uprednostníte aktuálnu bielu.

Reserved
Zdroj: Reserved

Ľanové
Prírodné materiály oceníte v horúčavách. Ľan umožňuje pokožke nadýchnuť sa, absorbuje pot, správa sa rešpektujúco k citlivej pokožke. Je to však pomerne krčivý materiál, takže dlhé cesty autom sa na vzhľade šortiek okamžite odrazia. Môžete však zvoliť aj materiály s prímesou ľanu, ktoré sa menej krčia a pôsobia upravenejšie.

Ralph Lauren, Zalando
Zdroj: Zalando

Šortkový kostým
Pôsobí tak elegantne a žensky, že si ho pokojne môžete obliecť aj na pracovný obed či do kancelárie. Oceníte ho dokonca aj na formálnejších letných oslavách alebo v luxusnejšej podobe na svadbách. S vestou a dvojradovým sakom bude pôsobiť ako dokonalá náhrada za dlhšiu verziu kostýmu.

Reserved
Zdroj: Reserved

Šortkové sukne
Ak nemáte odvahu na mini, zvoľte skorts, teda šortkové sukne. Vyzerajú skvele k sandálom aj k teniskám, skombinujete ich si sakom, cropp topom aj jednoduchým bielym tielkom a navyše sú úžasne pohodlné.

Viac inšpirácií nájdete v galérii TU.