×
#Móda

Slovenská dizajnérska hviezda, ktorá valcuje Instagramy: Kto je Petra Weingart, ktorú MIUJEME?

×
#Móda

Slovenská dizajnérska hviezda, ktorá valcuje Instagramy: Kto je Petra Weingart, ktorú MIUJEME?

6.12. 2021 16:35 Jej prehliadka na FASHION LIVE! bola rozhodne jednou z našich najobľúbenejších a jej prešívané kabáty a minimalistické kúsky obdivujeme na Instagrame rôznych štýlových ikon. Petra Weingart skrátka vie, ako dodať elegantnému minimalizmu zaujímavé detaily, a stále zachovať súčasný streetwearový look.

SOM STORE
Zdroj: SOM STORE

Čisté línie vystavané na základe pánskeho krajčírstva, funkčné každodenné oblečenie či nedbanlivo sexi kúsky od Petry pristanú každému šatníku, aj tomu kapsulovému! Udržateľnosť je totiž ďalším výrazným atribútom jej tvorby. A aj keď nemáte nohy ako Veronika Vagnerová (ktorá, len tak medzi rečou, tiež patrí medzi fanúšikov Petrinho dizajnu), jej minisukne, šaty či obleky nebudete chcieť vyzliecť!

Nečudo, že jej meno hviezdi pri velikánoch lokálnej módy ako Hanečka, Sršňová a Hrča aj v dizajnovom SOM Store. Ak totiž hľadáte produkt, postavený na kvalitných materiáloch, udržateľnosti a krajčírskej precíznosti, voľba je jasná – SOM! Slovenský a český dizajn predsa bez pochýb môže konkurovať tomu svetovému, nehovoriac o tom, že o limitky a unikátne kúsky tu nie je núdza.

Ak teda túžite po skutočnej dizajnérskej lahôdke, mäkučké teplákové mini šaty v nádhernej modrej farbe budete milovať. Kto povedal že pohodlné oblečenie nemôže byt sexi?! Presvečte sa o tom na našom EVA CHARITY BAZAAR! Už dražíme!

SOM STORE
Zdroj: SOM STORE