×
#Móda

Príbeh ikony francúzskeho minimalizmu: Kabelka Céline v Eva Charity Bazaar-e!

10.6. 19:36 Je elegantná a zároveň ženská, dobre drží tvar a vždy je poruke. Táto všestranná kabelka môže byť vaša!

Kabelka z ponuky Eva Charity Bazaar nemusí mať cenu celého auta alebo diamantového šperku... Luggage Bag z pevnej kože vám bude robiť spoločnosť od rána do večera a nezruinuje vás svojou cenou. Pretože si ju môžete vydražiť už teraz!

Nádherný model si môžete vydražiť na www.evacharitybazaar.sk.

Ikonický model ikonickej značky! Luggage od Céline bude mať veľa fanúšičiek, tipujeme. A ešte k tomu v krásnej farebnej kombinácii a s brúsenou kožou! Málokto vie, že Céline založila v roku 1945 Céline Vipiano so svojim manželom ako značku ručne šitých detských topánočiek na mieru. Až rokmi sa vytvoril príbeh ikony francúzskeho minimalizmu, ktorý má v šatníku snáď každá Francúzka. Ak chcete naozaj kvalitnú a nadčasovú kabelku, toto je ona!

Nosí sa tromi spôsobmi - v rukách s pevnými koženými uškami, na jednom ramene alebo cross-body vďaka dlhému odopínateľnému popruhu. Všetko vzácne v nej uzamknete pod zipsom a k dispozícii máte aj malé vrecko na kľúče alebo doklady.

Variabilná Tote bag Céline
Zdroj: Luboš Kotlár/Evacharitybazaar.sk

Carolina Danišová - LUXED
Ďakujeme veľkorysej zakladateľke módneho konceptu LUXED, ktorá sa vzdala ikonickej kabelky Céline pre náš projekt. A ak by ste mali chuť pozrieť si širokú ponuku tohto obchodíku, nájdete ich v Bratislave na Trenčianskej 47.

FOTO V GALÉRII.