Foto: Louis Vuitton
#Móda

Nadčasový dizajn, kultové meno: VEĽMI lákavá kombinácia!

Foto: Louis Vuitton
#Móda

Nadčasový dizajn, kultové meno: VEĽMI lákavá kombinácia!

3.12. 2021 14:40 Iniciály LV zdobia množstvo luxusných výrobkov od módnych odevov, cez topánky, kabelky, cestovnú batožinu až po šperky. A jeden takýto kultový kúsok - kabelka Coussin PM - môže byť teraz váš bez toho, aby ste zruinovali svoj rozpočet.

Keď sa povie Louis Vuitton, väčšina si predstaví luxusnú kabelku s typickým monogramovým alebo šachovnicovým vzorom. No zakladateľ značky Louis Vuitton spočiatku vyrábal kufre a rôzne praktické cestovateľské pomôcky, ktoré spríjemňovali cestovanie bohatej klientele, napríklad skladacie stolíky, skrinky na fľaše a poháre, na cigary, prenosné minibary, piknikové sety a podobne. Postupne prišli na rad aj luxusné kabelky, módne odevy a doplnky, topánky, hodinky a šperky. Obrovský úspech značky Louis Vuitton spočíval v tom, že vždy pružne reagovala na aktuálne požiadavky doby a do svojho sortimentu zaradila napríklad sety pre jógu, luxusné perá, okuliare, puzdrá na MP3 či tenisové rakety.

Kabelka Louis Vuitton Coussin PM
Zdroj: Edward Berthelot

V našom Eva Charity Bazáre si môžete vydražiť skutočný skvost tejto značky - čiernu koženú kabelku s nadčasovým dizajnom Coussin PM, ktorá bola hviezdou prehliadky letnej kolekcie 2021 a v obchodoch sa predáva za 3 900 eur. Je vyrobená z nadýchanej jahňacej kože s reliéfom Monogram. Dá sa nosiť ako cross-body kabelka, na retiazke alebo pohodlne pod pažou a dodá lesk a eleganciu aj najjednoduchšiemu ouftitu.   

 

autor:  Zuzana Šujanová