×
#Móda

Nadčasová kožená bunda: Siahnite po tomto štýlovom strihu!

31.5. 19:23 Stavte na ležérnu eleganciu. V prípade koženej bundy sa oplatí investovať do kvality. Klasické strihy nikdy nevyjdú z módy a nosiť ich môžete či už k džínsom ale aj k šatám.

Kožená bunda tzv. krivák je klasikou, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou kapsulového šatníka. Ako si ho vybrať? Poradí vám naša módna redaktorka, Mirka Danielová.

"Kožená bunda je legendárnym módnym kúskom, ktorý by nemal chýbať ani vo vašom šatníku. Už dávno nenosí nálepku rebélie, ktorú získala v päťdesiatych rokoch s príchodom hereckých ikon ako Marlon Brando. Tvrdí chlapi tvz. krivák síce preslávili, no v súčasnosti je podľa môjho názoru esenciálnym kúskom. Kombinovať ho možno na tisíc spôsobov. Či už k boho maxišatám, džínsom a klasickému bielemu tričku. Kožená bunda môže pôsobiť nenútene a sexi. Stavte na klasický strih s cvokmi. Čiernou nikdy nič nepokazíte, no nemajte strach ani z prírodných odtieňov hnedej. Oversize forma bude pôsobiť moderne a sviežo. Ak vám klasický krivák štýlovo nesedí, vymeňte ho za kožené sako. Hodí sa k elegantnejšiemu šatníku."

Čím jednoduchší strih bundy si zvolíte (menej zipsov a aplikácií), tým nadčasovejšia bude.
Zdroj: Archív

INŠPIRÁCIE SI POZRITE V GALÉRII.