#Móda
Súťaž o wellness pobyt
Foto: Marek Hajkovsky www.photo-hotels

Máme pre vás súťaž o dokonalý wellness: Ako sa zapojiť?

23.11. 2022 10:07 Túžite po absolútnom relaxe v luxusnom prostredí? Potom je cieľ cesty jasný – Hotel Hills v Starej Lesnej. Čaká na vás prvotriedny dizajn, prírodný wellness, špičková gastronómia a bohatý program.

Hotel Hills obohatil portfólio AquaCity Poprad pred piatimi rokmi, no odvtedy prešiel kompletnou rekonštrukciou a zaradil sa tak medzi najlepšie zariadenia, kam sa môžete na Slovensku vybrať. Luxusný štvorhviezdičkový wellness hotel sa môže pochváliť Nature Wellness centrom s úžasnými panoramatickými výhľadmi na naše veľhory. Jeho súčasťou sú sauny (fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová a soľná), zážitkové sprchy, ľadopád, relaxačný bazén s atrakciami a oddychovou zónou, jacuzzi, exteriérové jazierko s vírivkou, oddychová zóna i obľúbené vodné wellness bary, aby ste si mohli priamo v bazéne vychutnať svoj obľúbený drink. Výnimočné chvíle môžete zažiť aj v privátnej zóne VIP Star Lounge.

Súťaž o wellness pobyt
Súťaž o wellness pobyt
Zdroj: Marek Hajkovsky www.photo-hotels

Pre dospelých aj deti

Množstvo rodinných izieb a kompletné vybavenie pre deti robia z Hotela Hills ideálny rodinný hotel. Navyše, Kids friendly hotel ponúka bezplatný pobyt pre deti do 6 rokov! Bonusom, aký nájdete málokde, sú profesionálni animátori, ktorí sa postarajú o víkendový program nielen pre deti (diskotéka s maskotom, súťaže, hry, tvorivé dielne), ale aj pre dospelých. Čakajú vás športové turnaje, aktivity, večerné kvízy, súťaže či cvičenie v bazéne.

Súťaž o wellness pobyt
Súťaž o wellness pobyt
Zdroj: Marek Hajkovsky www.photo-hotels

Chef´s table

Gastronómia bola vždy silnou stránkou Hotela Hills. Kvalitné domáce suroviny vyberané vlastnoručne každý deň, sú zárukou čerstvosti pripravovaných jedál. V rámci projektu Chef´s table a zážitkových večerov môžete ochutnať kulinárske umenie slovenských top šéfkuchárov, ako sú Martin Korbelič, Juraj Hruška, Martin Záhumenský, Vlado Morochovič, Peter Bracho a iní. Pre milovníkov kvalitných rumov, koňakov a cigár je k dispozícii Cigar & Cognac bar. Navštívte www.hotelhills.sk a dozviete sa viac.

Súťaž
Súťaž
Zdroj: Marek Hajkovsky www.photo-hotels

Ako súťažiť

AKO NA TO? Zašlite SMS so správnou odpoveďou na súťažnú otázku od 14. 11. do 15. 12. 2022 na číslo 6669 V TVARE EVA (MEDZERA) ODPOVEĎ A ALEBO B (MEDZERA) HILLS (MEDZERA) KONTAKTNÉ ÚDAJE. To, či ste vyhrali, sa dozviete v EVE 1 a na www.eva.sk. Výhercov budeme kontaktovať aj priamo. Kde sa nachádza Hotel Hills? A: V Starej Lesnej B: V Košiciach

Video