×
#Móda

Instantné osvieženie pleti: Máme super triky pre fresh líčka!

16.1. 13:58 Zabudnite na prísne kontúrovanie a radšej investujte do nežného rumenca. Poznáme tie najlepšie spôsoby, ako lícam dodať zdravý nádych.

Pravidlo č. 1

Radšej menej ako viac! Nič tak nepýta odličovač ako priveľa bronzera a farby na lícach. Ak už ste maximalistka, vybláznite sa v lete. V zimnom období pokožka volá po sviežosti, lícam doprajte len jemný závoj lícenky. Cieľ je vyzerať, ako keď prídete z príjemnej prechádzky či vstanete po kvalitnom spánku. Nie inšpirácia Marfušou.

Neprežeňte to!
Zdroj: Instagram/@geisaspaderstore

Pravidlo č. 2

Nájdite sa! Niekomu viac vyhovuje krémová, iný typ zas potrebuje púdrovú alternatívu. Tekuté a krémové lícenky vyzerajú najlepšie na čistej hladkej pleti. Ak nemáte jednotný tón alebo vás zrádza mastná pokožka, lepšiu službu vám spraví púdrový základ.

Pravidlo č. 3

Hry s farbami! Najprirodzenejšie vyzerajú lícenky s broskyňovým a ružovým podtónom, ale nikto nevraví, že nemôžete vyskúšať aj žiarivejšie farby. Ak hľadáte odtieň, ktorý bude najviac korešpondovať s vaším tónom pokožky, zľahka sa štipnite do líčka. Farba, ktorá sa objaví, je TÁ vaša, takže teraz už len nájsť paletku, ktorá sa jej najviac priblíži.

POZRITE SI TOP PRODUKTY NA LÍČKA V NAŠEJ GALÉRII TU!

Tip od Gucci Westman
Legendárna vizážistka nedá dopustiť na ružové a broskyňové odtiene lícenky, ktoré prebudia a oživia mdlú pleť. Lícenku nanáša pozdĺž lícnych kostí a dopĺňa ju bronzerom.

Tip od Jeanne Damas
Francúzska IT girl používa na líca presne ten istý rúž ako na pery a aj v tomto prípade ho nanáša prstom. Trik spočíva v tom, že sa usmejete a na líca nanesiete kvapku tekutého rúžu alebo krémovej lícenky.