×
#Móda

Ikonická saddle bag od Diora: Stačí klik a môže byť vaša!

13.5. 2022 17:22 Je to jeden z najväčších módnych hitov, naša super korisť v Eva Charity Bazaare pre všetky fashionistky! Uviedol ju John Galliano v roku 2000 a zvyšok je história. Tašku v zábavnom tvare dnes nosia najznámejšie ženy na svete a jej ceny sa šplhajú k niekoľkým tisíckam!

Do aukcie Eva Charity Bazaar nám ju venovala Lucka Brezani Piccirillo, ktorá žije v Paríži a pracuje ako IT špecialistka pre etablované francúzske aj nadnárodné spoločnosti. Príbeh jej kabelky vás chytí za srdce, rovnako ako aj nás. Keď sme vo februári spustili EVA Charity Bazaar špeciál, ktorým sme odštartovali pomoc pre ukrajinské ženy a deti zasiahnuté vojnou, Lucia neváhala a vydražila si krásnu róbu značky Dior. No projekt pomoci ženám a deťom v núdzi ju tak zasiahol, že sa rozhodla venovať svoju milovanú Dior kabelku do aukcie EVA Charity Bazaaru a prispieť tak ešte viac.

Lucia Brezani Piccirillo
Zdroj: Lucia Brezani Piccirillo

 

Veľmi sa mi páči projekt EVA Charity Bazaaru a že ste tak promptne zareagovali na vojnu na Ukrajine. Som šťastná, že sa EVA do takejto formy pomoci pustila. Každý musí pomáhať tak, ako vie. V mojom prípade napríklad aj cez módu. Preto by som rada do aukcie venovala môj srdcový kúsok – kabelku saddle bag od Diora, ku ktorej mám špeciálny vzťah. Bol to môj úplne prvý kúsok od tejto luxusnej značky,“ vysvetlila Lucka. A vy si tak vďaka Lucii môžete luxusnú kabelku vydražiť v našom projekte tiež a zároveň tak pomôcť tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Je to jednoduché: zaregistrujte sa na našom EVA Charity Bazaare a vydražte si módny kúsok. Celý výťažok poputuje na týchto päť dôležitých miest:
• Krízové centrum SOS, Rimavská Sobota
• Bezpečný ženský dom Kotva, Trebišov
• Centrum Srdiečko, Banská Bystrica
• Bezpečný ženský dom MyMamy, Prešov
• Azylový dom BUBO pre ukrajinských utečencov, Bratislava