×
#Ľudia

ZOZNÁMTE sa: Toto je mama siedmych detí, ktorá žije na FARME a vyhrala Miss!

21.2. 6:19 Máte pocit, že pri jednom dieťati nič nestíhate? Pozrite sa na sedemnásobnú americkú mamičku a Miss Utah, ktorá si na súťaže krásy odbieha aj tehotná.

Hannah je dokonalým príkladom eko mamy, ktorá toho stíha naozaj neúrekom. Na Instagrame vystupuje pod prezývkou Ballerina Farm a jednoduchý farmársky spôsob života tejto sedemnásobnej mamičky je taký inšpiratívny, že ju sleduje už 3,3 milióna ľudí. Zdá sa, že deň krásnej blondínky musí mať o pár hodín viac ako ten náš, pretože Hannah obriadi deti, zvieratá, pripraví domáce maslo či upečie chlieb a koláče. Z jej nápaditých receptov, ktoré s lásku pre svoju rodinu chystá v historických dózach, pečie v starej peci, sa vám zbiehajú slinky a vy zrazu viete, ako dokonale to muselo kedysi vyzerať. Napriek veľkému počtu detí žiaden stres, len teplo domova.

Hannah
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CoVyxfCvLES/

Niet sa čo čudovať, že mladá mamička inšpirovala už tisíce žien, ktoré zatúžili po podobnej jednoduchej rozprávke. Pri tejto mamičke však neveriacky krútite hlavou aj pri pohľade na jej postavu. Ako je vôbec možné, že má tak dokonalé a štíhle telo aj po siedmych tehotenstvách? Hannah si tak pomedzi každodenné povinnosti občas odbehne aj na súťaže krásy a titul Mrs Utah 2021 dokonca vyhrala ako tehotná. FOTO HANNAH A JEJ RODINKY NÁJDETE TU!

Video