×
#Ľudia

Známa módna ikona už 25 rokov je každý deň rovnaké jedlo: Prečo to robí?

13.3. 11:57 Ryba, zelenina, orechy a semienka. Victoria Beckham sa takto stravuje už viac ako 25 rokov. Vraj ju to robí šťastnou a zdravou.

Všetko vyzradil David Beckham, ktorý sa v podcaste River Cafe Table 4 rozhovoril aj o stravovacích návykoch svojej manželky. Priznal, že odkedy sa poznajú, Victoria je stále to isté – parenú zeleninu a rybu. V skutočnosti jej jedálniček nie je až taký nudný.

Deň začína teplou vodou s citrónom. Na raňajky si dá zelené smoothie z jabĺk, kiwi, citrónu, špenátu, brokolice, chia semienok a kokosovej vody. Obed je už pestrejší, vtedy si dopraje avokádo, lososa a čerstvú zeleninu. A práve na večeru si dáva ono spomínané jedlo – rybu a zeleninu. Ako maškrtu si počas dňa dá semienka a orechy a dbá na dostatočný pitný režim. Keď už zhreší, tak je to s červeným vínom, tequilou, kávou či celozrnným toastom, ktorý si dopraje, keď má pocit, že jej telu chýbajú sacharidy. Čo však býva iba zriedkavo.

Victoria Beckham ukázala svoje obľúbené cviky.
Zdroj: IG Victoria Beckham

Pohyb musí byť

Victoria tvrdí, že dodržiavanie tohto striktného režimu jej nerobí žiadny problém. Vraj sa tak cíti dobre a podporuje tak svoje zdravie, vraj skoro nikdy nebýva chorá. „Vstávam skoro, okolo šiestej hodiny. Hodinu cvičím v posilňovni. Som veľmi disciplinovaná,“ hovorí módna návrhárka. Všetky mäsové výrobky vrátane hydiny vraj prestala jesť už ako sedemročná a časom eliminovala aj všetko nezdravé, čo jej telu škodilo alebo nerobilo dobre. „Rada jem zdravo. Mám to šťastie, že je to pre mňa jednoduché. Môžem si dovoliť dobre a zdravo jesť,“ hovorí Victoria. FOTO VICTORIE NÁJDETE TU!