Foto: Shutterstock
#Ľudia

Záhada Britney Spears: Posiela fanúšikom kódované odkazy cez sociálne siete?

Foto: Shutterstock
#Ľudia

Záhada Britney Spears: Posiela fanúšikom kódované odkazy cez sociálne siete?

10.5. 12:11 Ako 16-ročná už bola megastar, ovládala prvé priečky hitparád a poznal ju celý svet. Lenže ako rýchlo vyletela na vrchol, tak rýchlo aj spadla na samotné dno. Britney Spears volá po slobode. Myslia si aspoň jej fanúšikovia.

Tridsaťdeväťročná speváčka je od roku 2008 zbavená svojprávnosti. Moc nad ňou má jej otec, ktorého sa ale Britney bojí, a tak je okolo celej kauzy stále veľa otáznikov, ktoré dávajú voľné pole rôznym konšpirátorom a ich podivným teóriam. Všetko to začalo pravdepodobne po svadbe s kontroverzným tanečníkom Kevinom Federlinom, s ktorým v krátkom slede splodila dvoch synov a ešte rýchlejšie sa s ním rozviedla.

Paparazzi prenasledovali Britney na každom kroku a jej fotky každý deň zapĺňali titulky novín a časopisov. Média ju označovali ako nezodpovednú matku, narkomanku či alkoholičku. Známe sú jej excesy v kaderníctve, keď si oholila hlavu, rozbila auto fotografovi a následne prišla o deti, ktoré dostal do starostlivosti Kevin Federlin. (pokračovanie na ďalšej strrane)