×
#Ľudia

Veronika Žilková OTVORENE: Týmto si ma získal môj nový PARTNER!

26.3. 18:29 Veronika Žilková pre harmóniu v rodine odpustí aj neveru. Po troch rozvodoch má nového chlapa, no svadbu chystá tehotnej dcére Agáte Hanychovej.

Keď sa Veronika Žilková po osemnástich rokoch manželstva rozchádzala s Martinom Stropnickým, netajila roztrpčenie. Fakt, že ju opustil pre lásku k zamestnankyni českého veľvyslanectva v Izraeli, kde pôsobil, mladšej o tridsať rokov, by mu dokázala odpustiť. Viac ju zranil hulvátsky mail, v ktorom jej sucho oznámil, že ju už nemá rád a chce ich vzťah ukončiť. S odstupom času herečka prezrádza, že sa s jej trápením identifikovalo mnoho iných žien, ktoré sa ocitli v rovnakej situácii.

S odstupom času však hovorí, že stále verí v pravú lásku a neveru predýchala. „Pri chlapoch s tým treba proste počítať. Tak to je,“ zhodnotila pre PLUS 7 DNÍ. Po necelom roku, ktorý ubehol od rozvodu s jej posledným manželom, hercom a veľvyslancom Martinom Stropnickým, sa zamilovala do ďalšieho muža. Tentoraz je to muzikant Josef Holomáč, ktorého si fanúšikovia môžu pamätať aj zo skupiny Argema. „Konečne sa pri ňom nemusím krotiť. Tým, že je rocker, bez problémov akceptuje aj moju divokejšiu časť povahy,“ prezradila ďalej.

Ženám, ktoré opustil partner, vysvetľuje, že byť manželkou je len jedna z ich úloh. „Ešte musíme byť matkou, sestrou, babičkou, dcérou a všeličím iným. Človek musí byť silný a držať sa aj kvôli týmto ostatným úlohám. V živote a nielen u nás je to už raz tak, že starší muži utekajú za mladšími ženami,“ konštatuje. Netají pritom, že tento jav odpozorovala už v tínedžerskom veku aj pri svojich rodičoch. „Môj otec bol antikomunista, katolík, veľmi slušný človek, ale mojej mame zahýbal. V nedeľu išiel na spoveď a cestou z kostola domov sa už s mamou hádali. Ako muzikant si na obed pozval vždy nejakú svoju spolupracovníčku, ktorú vydával len za klaviristku alebo speváčku. Mama však vedela svoje. V našej rodine bolo vždy trochu dusno, ale dôležité je, že otec ju dokázal udržať,“ hovorí.

Napriek tomu, že otec bol frajerkár, považuje ho za svoj vzor. Aj keď on sám sa občas „potkol“, Veronike prízvukoval, že muž musí disponovať vysokými morálnymi hodnotami. „Dnes viem, že to bola hlúpa výchova. Hovoril mi, že predpokladom šťastného vzťahu je, keď je muž zodpovedný, chodí včas, drží slovo, je čestný a pracovitý. Ono to popritom vôbec nie je dôležité. Dôležité je, aby s otcom bola v rodine zábava. Šťastná rodina je taká, kde sa večer smejú a majú pohodu,“ vraví.

Veronika Žilková s nový partnerom na aktuálnom zábere.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Co-pAJ3L8Ol/

Omamná moc

Aby toho nebolo málo, o nevere hovorí aj v súvislosti so seriálom Sedem schodov k moci, v ktorom aktuálne účinkuje. „Aj tu ide o príbeh mladého dievčaťa, ktoré si buduje kariéru cez posteľ. Vo väčšine krajín keď praskne, že si vysokopostavený štátny úradník začne s nejakou ambicióznou slečnou, to považujú za morálny poklesok. U nás sa to pomerne toleruje,“ zamýšľa sa. Zlatokopky podľa nej špeciálne priťahuje politické prostredie. „Výhodou rozpadu môjho manželstva bolo aj to, že som vypadla z okolia týchto ľudí. Viem, že sa tam už nikdy nevrátim. Pri tomto seriáli sa mnohým ľuďom otvoria oči. Je úplne jedno, za akú stranu ten politik je. Je ťažké nepodľahnúť moci ako takej. Pre mnohých je vyslovene omamná,“ mieni.

Svadba v rodine

Veronika Žilková vychovala dovedna šesť detí, z ktorých dve si adoptovala. Najväčšiu mediálnu slávu si užíva jej najstaršia dcéra Agáta Hanychová, ktorá v minulosti neraz presvedčila o mimoriadne búrlivej povahe. Najnovšie sa jej meno spája s českým miliardárom, mediálnym magnátom a politickým aktivistom, o sedemnásť rokov starším Jaromírom Soukupom, s ktorým čaká dieťa. Matku Veroniku to nerozhodilo.

„S Jaromírom sa poznáme už dlho. Stretli sme sa mnohokrát, no teraz bol u nás v kuchyni s kyticou v ruke a žiadal o ruku Agáty,“ prehodila veselo. Soukup najnovšie Žilkovú pozval už aj do programu, ktorý moderuje vo svojej televízii. V žoviálnej debate sa oslovovali ako potenciálna svokra a potenciálny ženích. „Nevybral si si zle. Agáta je najlepšie dievča v Českej republike, ale má príšernú matku,“ povedala mu pred televíznymi kamerami.