×
#Ľudia

Veľký deň u Gáboríkovcov: Takto si užívali krstiny! FOTO

11.6. 11:57 Dojatie, hrdosť a oslava v príjemnej rodinnej atmosfére. Ivana (36) a Marián (41) Gáboríkovci pokrstili dcéru Lieu.

"Leia, nech ťa láska, radosť a čistota tohto dňa sprevádzajú po celý život," napísala dojatá mama malej Leiy na Instagram a oznámila tak celému svetu, že už aj ich druhorodená dcérka má za sebou prvú sviatosť - krst. S dátumom krstu manželia otáľali, počkali si najskôr na dcérkine prvé narodeniny, ktoré oslávila na konci mája. Rovnaký scenár sa opakoval aj pri krste, dnes už trojročnej Belly, ktorá sa, rovnako ako Leia, narodila v máji.

Ivana nenechala nič na náhodu, do detailov naplnánovala a vyšperkovala oslavu aj slávnostné menu. Na veľký deň, ktorý sa odohral len v kruhu najbližšej rodiny, si obliekla nežné biele madeirové šaty, zladila sa tak s malou Leiou, Bellu odela do ružových šiat.

Ivana Gáborík s dcérkami Leiou a Bellou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CrkYNBNKCIc/

Gáboríkovci si naplno užívajú každý jedeň deň so svojimi roztomilými pokladmi. Obe dievčatá sú šikovné a napredujú a hrdá mama sa rada svojimi dcérkami pochváli na instagrame. Tak, ako to urobila vo chvíli, kedy Leia začala robiť prvé kroky a nebojácne sa rozbehla Ivane do náručia.

Fotografie z krstu nájdete v galérii