×
#Ľudia

Úsmev Johnnyho Deppa: Fanúšikovia sú v šoku, veď on má ZHNITÉ zuby!

28.5. 21:53 Johnny Depp (59) bol na filmovom festivale v Cannes stredobodom pozornosti. No nebol to len jeho výkon vo filme Jeanne du Barry, o ktorom sa hovorilo.

Herec Johnny Depp na filmovom festivale v Cannes
Zdroj: Getty Images

Hoci fanúšikovia na sociálnej siete neboli z hercovho vystúpenia na filmovom festivale nadšení, filmoví diváci sa ho nevedeli nabažiť. Po premiére jeho francúzskej životopisnej drámy, v ktorej stvárnil kráľa Ľudovíta XV, sa herec dočkal sedemminútového potlesku v stoji. Podľa Variety vtedy Johnny Depp ledva zadržiaval slzy. Nie všetci však boli s jeho prítomnosťou na francúzskom festivale spokojní. Podľa Page Six proti jeho účasti v Cannes protestovala dlhoročná priateľka Johnnyho exmanželky Amber Heard (37), novinárka Eva Barlow, ktorá uviedla, že organizátori "podporujú násilníkov a tyranov", píše Život.sk.

Fotografie kontroverzného herca na červenom koberci zaplavili internet a fanúšikov hneď prešla chuť do jedla. "Zuby Johnnyho Deppa sú doslova zhnité," napísal jeden z nich. "Prečo musím proti svojej vôli vidieť detailné fotky zubov Johnnyho Deppa," pýtal sa znepokojený fanúšik, zatiaľ čo ďalší napísal: "Johnny Depp jednoducho vyzerá, akoby ho niekto chytil zuby a namaľoval ich načierno." "Fotka zubov Johnnyho Deppa mi práve pokazila náladu," skonštatoval iný používateľ Twitteru. FOTO ÚSMEVU JOHNNYHO DEPPA NÁJDETE TU!