×
#Ľudia

V týchto PODMIENKACH porodila Dominika Cibulková dcéru Ninu: LUXUS, ktorý by si zaslúžila každá

23.3. 19:36 Pôrod, na ktorý by sa nesťažovala ani jedna z nás!

Cibulková porodila dievťčatko.
Zdroj: instagram/domicibulková

Dominika Cibulková (33) porodila druhé dieťa a pochválila sa záberom rovno z pôrodnice. „Zrazu je náš svet kompletný. Slová nedokážu vyjadriť lásku, ktorú k tebe cítime, dievčatko naše. Vitaj na svete Nina Navara,“ napísala k emotívnemu záberu bývalá tenistka. K dvaapolročnému synovi Jakubovi tak pribudla sestrička. Rodáčka z Piešťan svoje druhé dieťa priviedla na svet znova v zahraničí. Vybrala si overenú súkromnú pôrodnicu vo Viedni, kde sú izby vybavené nadštandardne, píše Plus 7 DNÍ.

Dominika Navara Cibulková a Michal Navara pri prechádzke Bratislavou s ich synom.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Niekdajšia štvrtá hráčka svetového rebríčka je známa láskou k luxusu. Za dizajnové kúsky bez problémov oplieska aj ročný príjem bežného Slováka. Šetriť nemienila ani na druhom dieťati a ostala verná miestu, kde porodila dieťa. Aj teraz si dopriala vysoký nadštandard, a preto si vybrala  súkromnú pôrodnicu vo Viedni. „Správna atmosféra môže mať veľký vplyv na liečenie a zotavenie. Preto je naše zariadenie, pokiaľ ide o pohodlie a vybavenie, navrhnuté skôr ako hotel než nemocnica. Fyzická a duševná pohoda je rovnako súčasťou úspešnej liečby ako prvotriedne lekárske služby a osobná starostlivosť,“ myslia si majitelia.

Izby na rakúskej klinike sú preto vybavené ako z katalógu. „K dispozícii je telefón, wifi, káblová televízia, rádio, vlastná kúpeľňa, chladnička, gauč, postieľka, trezor a klimatizácia. Pacienti si počas pobytu u nás užijú pohodlie,“ píše sa na stránke privátnej rakúskej kliniky.

Väčšina izieb na klinike má terasu zariadenú v stredomorskom štýle alebo balkón s výhľadom na rozľahlú terasovitú záhradu, ktorá sa rozprestiera pozdĺž zadnej časti nemocnice. Ak nie je zima, pacientky sa môžu prechádzať po cestičkách lemovaných zeleňou, kde si oddýchnu na niektorej z malých terás. V nemocničnej záhrade je tiež vyhradený priestor pre fajčiarov, kde si cigaru po prvom pôrode vychutnal aj Cibulkovej manžel Michal Navara. FOTO NEMOCNICE NÁJDETE TU!

Dominika Cibulková so synom.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CdoUcVpLmgV/

Prominentnú rodičku mohla oslniť rozľahlá pôrodná miestnosť, kde má k dispozícii pôrodnú vaňu. V sále môže byť sama, s partnerom alebo inou blízkou osobou, môže počúvať hudbu, prechádzať sa, sedieť, ležať alebo relaxovať s aromatickými vôňami. V závislosti od počtu dní strávených na tejto klinike sa cena za takýto luxus pohybuje okolo 8-tisíc eur.

„Určite hrá rolu väčšie súkromie, ale najmä to, že je tam dovolené byť s manželom pri pôrode aj po ňom. Môže byť s nami, to je pre mňa kľúčové,“ povedala Dominika Cibulková pre PLUS 7 DNÍ, keď na klinike rodila počas zúriacej koronovej epidémie prvýkrát. Pri výbere pôrodnice zohrala úlohu aj blízkosť štátneho špitálu. „Cez cestu je najväčšia nemocnica vo Viedni, kde je všetko potrebné vybavenie, ak by niečo nešlo podľa plánov. Bezpečnosť pre bábätko je prvoradá. Ak je možnosť rodiť v príjemnejšom prostredí, prečo nie?“ doplnila Cibulková. FOTO NEMOCNICE NÁJDETE TU!