×
#Ľudia

To si nezaslúžila: Tom Cruise nevidel dcéru Suri už skoro DESAŤ rokov! Čo sa stalo?

29.3. 20:40 Herec Tom Cruise je s Katie Holmes rozvedený už nejaký ten piatok a o ich spoločnú dcéru Suri nejaví žiadny záujem. Naposledy sa s ňou stretol, keď mala sedem rokov.

Hviezdny rozvod bol údajne v roku 2012 zapríčinený faktom, že herečka Katie Holmes nebola veriaca a odmietala akékoľvek praktiky scientológie, zatiaľ čo Tom Cruise je zástancom tejto cirkvi. V čase ich rozvodu vyšli na povrch drastické informácie o jej pôrode, ktorý musela absolvovať v úplnej tichosti. Ako píše Plus JEDEN DEŇ, nebolo to však jediné, čo ju znepokojovalo.

Základom viery scientologickej cirkvi sú myšlienky založené na mimozemských konfederáciách a na viere v mimozemský pôvod človeka. Hoci ide o uznanú cirkev, kritici majú k jej praktikám pripomienky preto, že členov núti opustiť svoju neveriacu rodinu, berie od svojich klientov astronomicky vysoké poplatky a vyžaduje úplnú nekritickú oddanosť. To bol údajne aj prípad Toma Cruisa.

Herečku Katie Holmes vídať v uliciach New Yorku.
Zdroj: Profimedia

Dôvodom, prečo herec odstrihol aj svoju dcéru, má byť práve to, že ani jeho bývalá manželka, ani dcéra nezdieľajú rovnakú vieru. To, že herec patrí k fanatickým nasledovateľom scientológie, nie je žiadna novinka. Podľa denníka Blesk bývalí scientológovia tvrdia, že má nariadené vyhýbať sa Katie a Suri ako neveriacim.

Vysokopostavená bývalá členka cirkvi Samantha Domingo, nevesta operného speváka Placida, v roku 2019 povedala: "Nemôžete byť antiscientológ, ak ste súčasťou Tomovej rodiny, budete odpojení – pozrite sa na jeho dcéru Suri.“ AKO TERAZ VYZERÁ 16-ROČNÁ DCÉRA TOMA CRUISA A KATIE HOLMES SI POZRITE V GALÉRII.