×
#Ľudia

Spoveď striptérky: Aké sú jej najhoršie zážitky? LEN pre silné žalúdky!

27.9. 16:34 Striptérka z Londýna prezradila, čo všetko musí znášať pri svojom povolaní, píše Plus 7 Dní.

Profesia, ktorá je mnohými dehonestovaná, je v skutočnosti tvrdá práca, v ktorej sa môžu pohybovať len skutočne silné ženy s hrošou kožou. Veľakrát sa stretnú s poznámkami na ich osobu či vzhľad a svoje o tom vie aj francúzska kráska Lola, ktorá pracuje v striptízovom klube v Londýne, píše dailystar.co.uk.

Tí najhorší klienti prichádzajú podľa jej slov do striptízových klubov v skorých ranných hodinách. Ako prezradila, najnepríjemnejšie je, keď musí tancovať pre opitých chlapov, ktorí zvracajú a smrdia. "Spýtate sa ich, či sú v poriadku a im sa v tom urobí nevoľno. Vo všeobecnosti sú títo klienti najhorší," sťažuje si brunetka a vzápätí pridáva skutočnú perličku. "V skutočnosti sa to neustále opakuje, pretože niektorí muži nezvládajú pitie alkoholu. Je to nechutné."

Striptérka Lola prehovorila o svojich najhorších klientoch.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CdI7lrsMVgm/

Brunetka má skúsenosti aj s hrubými mužmi, ktorí podľa jej slov prídu za ženami, hoci ich v skutočnosti neznášajú. "Cítim to tak, že ak niekto nie je milý, uprednostním radšej svoje duševné zdravie pred bohatstvom. Odmietnem ich peniaze," tvrdí a pokračuje vo vymenúvaní tých najhorších zákazníkov. "Niektorí sú jednoducho nechutní. Chcú si zaplatiť za niečo navyše, no sú len perverzní a myslia si, že nám sa to vlastne páči, pritom žijú v dezilúzii," vysvetľuje. "Oni naozaj veria tomu, čo hovoria, je to dosť smutné. Hovoria veci ako 'určite sa ti to páči a ja som iný', ale to je našou úlohou, aby sa cítili výnimočne."

Niektorí klienti sú zasa podľa Loly veľmi inteligentní a chápu koncept zábavného priemyslu, to sa jej páči. "Samozrejme, niekedy sa s klientom naozaj dobre bavíte, ale niekedy sa čudujete, ako je možné, že nevedia čítať reč vášho tela a pochopiť, že sa vám nepáči," nedáva si servítku. FOTO LOLY NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video