×
Foto: https://www.instagram.com/p/ClCM0iRIrrN/
#Ľudia

SMUTNÉ priznanie: Monika Bagárová prvýkrát PREHOVORILA o tom, že ju Makhmud PODVIEDOL!

12.2. 6:31 Slová, ktoré trhajú srdce.

Je krásna, úspešná, má zdravú dcérku aj perfektne rozbehnutú kariéru. Na prvý pohľad by sa teda mohlo zdať, že speváčka Monika Bagárová si žije rozprávkový život. No nebolo to vždy tak. Umelkyňa prvýkrát priznala, že za rozchodom s prechádzajúcim partnerom mohla z veľkej časti nevera a následne podlomená dôvera. "Ak vás už človek raz podvedie, urobí to opäť. Urobí to druhýkrát, urobí to aj tretíkrát. Takýto ľudia sú nepoučiteľní a nemenia sa. Neveru neodpúšťam a nikdy by som ju už nikomu neodpustila," priznala pre portál Diva. Monika je však aktuálne šťastne zadaná a minulosť sa snaží hodiť za hlavu. S novým priateľom a dcérkou si aktuálne užívajú horúce počasie na Zanzibare.

Netají, že od Makhmuda sa jej odchádzalo veľmi ťažko, čomu sa vôbec nečudujeme. "Najväčšiu rolu hralo to, že som nedokázala prijať to, že by som tej malej zobrala jej otca. Trvalo mi to dlho a nedokázala som akceptovať predstavu, že s malou žijeme bez otca. U nás v rodine to tak nie je u nikoho. Nevedela som sa s tým vžiť a stále som tomu dávala šancu, no už to nešlo," priznala. Expartnerovi dokonca dala druhú šancu, no ani tá nevyšla.

Monika Bagárová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ClCM0iRIrrN/

Zaujímavé je, že Monika nikdy o nevere nehovorila nahlas. Napriek tomu sa o nej šepkalo už dlhší čas. Speváčka dokonca ani teraz nekonkretizuje a hovorí v hádankách. "Ľudia aj vďaka bulváru, a tomu že niekto s nášho okolia hovoril o našich problémoch, vedia čo sa dialo v tom mojom predošlom vzťahu. Ja som o tom nehovorila, ale som šťastná, že ľudia vidia, že svoju dcéru milujem nadovšetko a chcem pre ňu urobiť maximum," uzavrela. FOTKY MONIKY S TERAJŠÍM PARTNEROM AJ S MAKHMUDOM SI POZRITE TU!

Video