Foto: instagram
#Ľudia

Smoothie podľa Adele: Vďaka nemu schudla desiatky kíl!

Foto: instagram
#Ľudia

Smoothie podľa Adele: Vďaka nemu schudla desiatky kíl!

9.6. 9:04 Speváčka Adele schudla viac ako 40 kíl a jej novú štíhlu postavu sa jej darí udržiavať už dlhší čas. Inšpirujte sa jej receptom na smoothie, ktoré nakopne váš metabolizmus.

Diéta Stirfood diet alebo inak sirtuinová dieta, vďaka ktorej schudla Adele, je dielom dvoch britských výživových odborníkov Aidana Gogginsa a Glena Mattena. Dvojica prisahá na výskum sirtuínov – proteínov, ktoré dokážu aktivovať v tele niečo ako chudnúci gén. Navyše vraj pri tejto diéte neschudnete zo svalovej hmoty.

Speváčka zverejnila nový záber, na ktorom tancuje. Séria fotografií dokonale vystihuje jej "znovuzrodenie" po premene.
Zdroj: instagram @Adele

Teraz zjavne čakáte na to, v ktorých jedlách sú ukryté zázračné sirtuíny Keďže ide o proteíny rastlinného pôvodu – Stirfood diet je štýl stravovania, kedy budete jesť doslova kvantá zeleniny a ovocia. V zozname odporúčaných jedál sa na vrchole nachádza zelený čaj matcha, pohánka a ligurček. Ďalej obsahuje kapustu, jablká, citrusy, kel, rukolu, vlašské orechy, červenú cibuľu alebo čučoriedky. Svetlý momentom môže byť zistenie, že na zozname sa nachádza aj čokoláda a červené víno, ktorých si však pri výraznom kalorickom obmedzení zjavne užijete len vo veľmi obmedzenom množstve. / pokračovanie na ďalšej strane