×
#Ľudia

Slovenský herec sa OŽENIL: Svadba v parku a sobášil ich MODERÁTOR!

17.6. 13:30 Sú to iba tri mesiace, kedy herec Peter Makranský (37) po pár mesiacoch vzťahu pokľakol na derniére predstavenia v divadle Nová Scéna. Jeho partnerka dokonca v tom čase ešte nebola vraj rozvedená. No a po bleskových zásnubách prišla rýchla svadba!

Diváci Makranského spoznali vďaka markizáckemu seriálu Chlapi neplačú, v ktorom hral sukničkára Milanka. V roku 2013 si herec Peter Makranský (37) vzal za manželku missku Petru Nezvalovú, ktorú spoznal v muzikáli Fontána pre Zuzanu. Manželmi boli 7 rokov, majú dve deti, no ich vzťah nevyšiel. V júni 2021 sa rozviedli. Hercova ex mala v tom čase už priateľa, zatiaľ čo Peter oficiálnu partnerku nemal. No a na jeseň zbalil novú krásku - vydatú brunetku Mirku. Tá bola vraj v čase ich zásnub ešte stále vydatá. Medzičasom sa však bleskovo rozviedla, aby sa mohla vydať za novú lásku, píše Plus JEDEN DEŇ.

"Už je viam, čo je naozaj milovať," napísal k tejto fotke herec.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnfDREBLAXa/

Koncom novembra minulého roka sme priniesli informácie o novej priateľke slovenského herca Petra Makranského (37). Muzikálový herec sa zahľadel do krásnej Mirky, ktorá roky chodila na jeho predstavenia. A napriek tomu, že dvojica je spolu iba krátko, zaľúbenci sa po pár mesiacoch randenia v marci 2023 zasnúbili.

„Konečne som stretol niekoho, kto je normálny. Alebo nenormálny spomedzi normálnych (smiech). ‚Sranda‘ je to, že to je baba z prvého radu. Sedávala na muzikáloch v prvom rade. Štyri roky som sa na ňu pozeral, že aká je pekná a že vraj aj ja som jej bol sympatický. My sme vlastne mali taký ten vzťah, ktorý neexistoval (smiech). A keď sme sa stretli, tak to bolo, že fúúú. Teším sa,“ povedal ešte na jeseň 2023 ich stretnutie Peter, ktorý inicioval aj prvé rande. No a dvojica sa po expresných zásnubách bleskovo zosobášila. Svadba prebehla pod holým nebom - v parku v bratislavskej Petržalke! Nevesta mala na sebe biele, jednoduché šaty a vo vlasoch mala bielu kvetinovú čelenku. Novomanželom srdečne gratulujeme! FOTO ZO SVADBY NÁJDETE TU!