Foto: LGM Production
#Ľudia

Slovenská krása v plavkách: Kúsky látky zakryli málo! Takúto figúru má víťazka Miss Slovensko

Foto: LGM Production
#Ľudia

Slovenská krása v plavkách: Kúsky látky zakryli málo! Takúto figúru má víťazka Miss Slovensko

16.8. 2020 12:01 Ani tohtoročné finále Miss Slovensko sa nezaobišlo bez promenády v plavkách, počas ktorej dievčatá predviedli svoje sexi postavičky.

Exkluzívne kolekcie šiat na krásnych finalistkách sú jedna vec, no netvárte sa, že nechcete vedieť, ako baby vyzerajú v plavkách. A veru, tento rok sa bolo na čo pozerať! Dievčatá ponúkli zadarmo obrovskú plavkovú inšpiráciu na tohtoročné leto - klasické bikiny alebo zaujímavo vykrojené kúsky len zvýraznili ich štíhle, dokonale opálené telo. Pozrite si fotky.

O korunku novej kráľovnej krásy bojovalo celkovo dvanásť nádherných finalistiek, ktoré vybrali na semifinálovom kole koncom januára. Absolvovali spolu niekoľko sústredení a workshopov. Finále sa malo pôvodne konať koncom apríla 2020, no pre zúriaci koronavírus sa preložilo na august.

Finalistky tak mali kopu času zdokonaľovať svoje figúry cvičením, čo  sa odrazilo na ich postavičkách. Hodiny makačky sa zúročili na prehliadke kolekcie plaviek, v rámci ktorej si mohli dovoliť predviesť všetky strihy. Pozrite si fotky.

Prvou vicemiss sa stala Viktória Podmanická, 18-ročná študentka gymnázia J. G. Tajovského v Banskej Bystrici, ktorá si z finálového večera odniesla aj titul Eva Miss Sympatia 2020. Druhou vicemiss je 20-ročná Zvolenčanka Kristína Víglaská, študentke medzinárodnej komunikácie v Haagu patrí aj titul Miss Gosh. Finálový večer sa po prvý raz v histórii súťaže pre zhoršenú situáciu koronavírusu konal bez prítomnosti divákov a hostí v sále.

Miss Slovensko 2020 - Leona Novoberdaliu, I. vicemiss Slovensko 2020 a EVA Miss Sympatia 2020 Viktória Podmanická, II. vicemiss Slovensko a Miss GOSH 2020 Kristína Víglaská.
Zdroj: Instagram / @missslovensko
Anketa Páčia sa vám víťazka Miss Slovensko 2020, Leona Novoberdaliu?