×
#Ľudia

Slafkovský láme ženské srdcia: Veronika prehovorila o ich VZŤAHU! Zažívala TEROR...

31.3. 18:16 Mladý hokejista žne slávu už vo veľmi mladom veku. Nečudo, že po ňom idú mnohé ženy.

Juraj Slafkovský
Zdroj: Facebook Canadiens de Montréal/

Útočník Montrealu Canadiens ukázal naplno svoje kvality už predtým, ako odišiel do zámoria. Bol jeden z hlavných strojcov historického olympijského bronzu v Pekingu. Začala sa oňho vo veľkom zaujímať široká hokejová verejnosť a získal si aj veľké ženské publikum, píše Šport24.sk.

Jednou z tých, ktorej padol do oka, je aj česká influencerka Veronika Vobecká (19). Podľa dostupných informácií sa pár stretol minimálne raz, no podľa slov mladej Češky v tom bolo, minimálne z jej strany, viac: "V lete sme sa bavili a záber na sociálne siete som nezverejnila preto, aby som si nahrabala čísla. Myslela som si, že som našla niekoho, koho mám rada, s kým mi je dobre, všetko bolo skvelé, verte mi, nie som človek, ktorý klame," uviedla v úprimnom videu na sociálnej sieti TikTok.

Juraj Slafkovský
Zdroj: Getty Images

City zo strany českej hviezdy sociálnych sietí nezmizli ani po takmer roku: "Mám ho rada aj doteraz. Tie city neochladnú rýchlo, u mňa to tak je," dodala. Veľa ľudí si to však vysvetlilo po svojom. Mladú blondínu začali označovať za zlatokopku, držali sa názoru, že na našom hokejistovi sa chce len priživiť. Podľa jej slov to nebola pravda. Nášho hokejistu mala úprimne rada. Dokonca sa ani nedokázala ubrániť slzám. Nepríjemných videí voči nej, po tom, čo zverejnila s Jurajom fotku, vzniklo neúrekom a nepochybne to bolo pre ňu veľmi nepríjemné. FOTO MLADEJ ČEŠKY NÁJDETE TU!