×
Foto: TONY ŠTEFUNKO
#Ľudia

Sajfa zaútočil na Markízu: Nové LOGO rozpútalo nečakaný nával kritiky!

14.8. 18:33 Markíza sa v stredu divákom predstavila v úplne novej vizuálnej podobe. Televízie Markíza, Doma, Dajto a Markíza International dostali ešte atraktívnejší a modernejší grafický obal, vrátane nových log a jinglov. Okamžite však nastal rozruch! Ľudia im začali vyčítať, že zvolili farby ukrajinskej vlajky a do zmeny si verejne kopol aj Sajfa, píše Pluska.sk.

Všimol si to už každý, Markíza zmenila logo a otvorila tak dvierka kritike a konšpirátorom. Nespokojní diváci si zgustli a kritikou rozhodne nešetrili. "Už neviete, kde všade vopchať tú Ukrajinu! Veď načo zmena loga a farby ? Predtým bolo krajšie," ,,Nie nepáči, to už nemá s markízou nič spoločné," ,,Vôbec sa mi to nové logo nepáči, je také o ničom... Na tom starom logu bolo aspoň vidieť, že tou bielou farbou bolo zvýraznené M ako Markíza, ale na tomto novom to vyzerá ako kopce a nie ako M a dosť to pripomína Ukrajinu, keďže aj tie farby sú tmavšie," zneli komentáre pod fotografiou nového markizáckeho loga. Slováci však akoby zabudli, že Markíze sa od jej úplného začiatku hovorí modro-žltá televízia a zmena loga rozhodne s Ukrajinou nemá nič spoločné.

Generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele pri výmene loga na budove televízie.
Zdroj: TV Markíza

Slova sa nezdržal ani moderátor Funrádia Matej Sajfa Cifra: ,,Najväčšia hlúposť je pýtať sa ľudí. Nerobte to. Čo sa majú ľudia k tomu čo vyjadrovať? Ponecháte si teda to staré?" odkázal Markíze. ,,Sajfa, názor veľmi oceníme, logo ale nezmeníme," odpísali mu okamžite z televízie. Moderátor však pokračoval. ,,Markíza, to je ale presne to, že sa pýtame stále ľudí len na názor. Prečo by vás mal trápiť ich názor? Iné by bolo, keby ste povedali - vymyslite nám logo a my ho použijeme. Takto spravíte všetko, zmeníte logo a potom sa pýtate na názor. A potom ste smutní, že ľudia vypisujú, že je hnusné, odporné, a to predtým bolo lepšie. Viete čo myslím?" reagoval Sajfa. AKO SA POSTUPNE MENILI LOGÁ MARKÍZY NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video