×
#Ľudia

Sajfa ukázal synovu TVÁRIČKU: Šimon je nádherný chlapček! Podobá sa na...

7.4. 9:54 Dlho sme čakali, no Sajfa nás nečakane potešil a ukázal tváričku svojho syna.

Sajfa s deťmi
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CmB4sSDtdz3/

Veronika a Sajfa tvoria harmonický pár už dlhé roky. Vychovávajú spolu takmer trojročnú dcérku Sárku. Veronika priznala, že druhé tehotenstvo nebolo v pláne, no na synčeka sa veľmi tešili. Manželia majú dôvod na veľkú radosť, pretože Veronika porodila krásneho chlapčeka, ktorému dali meno Šimon Koloman, píše Wanda.sk.

Mnohé známe tváre šoubiznisu sa snažia svoje detičky chrániť a tváričky im často zakrývajú emotikonmi alebo ich odfotia tak, aby im ich nebolo vidno. Výnimkou nie sú ani manželia Cifrovci, ktorí svoje ratolesti na sociálnych sieťach ukazujú veľmi opatrne. Pri synovi Šimonkovi Sajfa po prvýkrát urobil výnimku a my môžeme vidieť, na koho sa ich synček viac podobá.

„Už nejaký čas fotím na analógový foťák s klasickým filmom, predovšetkým deti, ako rastú a nechávam si potom vyvolávať fotky, ktoré zatiaľ ukladám do škatule a na staršie kolená ich so ženou budeme pri krbe triediť, zakladať a spomínať,“ napísal Sajfa k sérii fotiek. Na jednej z nich ukázal aj tváričku Šimonka. Pozrite, aký je rozkošný. Na koho sa podľa vás podobá? FOTO ŠIMONKA NÁJDETE TU!

Video