Foto: ROBO HOMOLA
#Ľudia

Rozborilova známa relácia v OHROZENÍ: Viaceré rodiny avizujú COVID!

Foto: ROBO HOMOLA
#Ľudia

Rozborilova známa relácia v OHROZENÍ: Viaceré rodiny avizujú COVID!

21.11. 2021 8:48 TV JOJ má o týždeň opäť vrátiť na obrazovky obľúbenú reláciu V siedmom nebi, ktorej tvárou je Vilo Rozboril (54). Štáb je však v obrovskom strese, ako to zvládnu pod tlakom pandemickej situácie..Obavu neskrýva ani moderátor.

Zdroj: tv joj

Vilo má k relácii naozaj blízko a nejeden raz sa sám neubránil slzám pri silných ľudských príbehoch. Rodín, ktoré na Slovensku potrebujú pomôcť, je ešte mnoho, a tak sa JOJ- ka rozhodla pokračovať vo formáte obľúbeného programu, na ktorý sa už diváci v týchto dňoch tešia. Ako sa ho však o týždeň podarí odvysielať je otázne. Rozboril totiž informuje, že štáb je pod tlakom, spôsobeným nepriaznivou pandemickou situáciou.

"Budúci týždeň prvé štúdio a tiež v piatok 26. 11. prvá relácia Siedmeho neba. Viaceré rodiny avizujú covid. Fakt neviem, či sa podarí nejako prehodiť príbehy. Máme ešte nakrúcať ďalšie príbehy - z viacerých rodín, kde riešime - avízo - covid . Reálne začínam mať obavu, či sa z tohto bude dať nejako ,vysomáriť‘. Držte palce, tečie nám do topánok,” panikári moderátor na svojej sociálnej sieti.

Lukášovi zo Siedmeho neba zo dňa na deň diagnostikovali zákernú chorobu.
Zdroj: TV JOJ

Situácia pandémie koronavírusu sa, žiaľ, každým dňom na Slovensku zhoršuje a počet nakazených rapídne stúpa. Ako JOJ-ka zvládne podchytiť program, ktorý je podmienený účasťou dotknutých rodín, uvidíme už o pár dní..

Navštívte našu galériu >>>