Foto: Getty Images
#Ľudia

Prečo Meghan a Harry potvrdili tehotenstvo na Valentína? Toto sa stalo presne pred 37 rokmi!

Foto: Getty Images
#Ľudia

Prečo Meghan a Harry potvrdili tehotenstvo na Valentína? Toto sa stalo presne pred 37 rokmi!

15.2. 18:38 Deň svätého Valentína je ikonickým dátumom, ktorý poslúži na zdieľanie akýchkoľvek radostných správ. V prípade Harryho a Meghan však nešlo o oslavu lásky, ale o čosi oveľa dôležitejšie.

Meghan a Harry si 14. február nevybrali náhodou
Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu čakajú svoje druhé dieťa. 14. februára to potvrdil ich hovorca so slovami: "Môžeme potvrdiť, že z Archieho bude veľký brat. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sú šťastní, že čakajú svoje druhé dieťa." Spolu s oznámením sa na sociálnych sieťach objavil aj nový portrét odhaľujúci tehotenské bruško budúcej dvojnásobnej mamičky, Meghan Markle. FOTKU UVIDÍTE TU.

Dvojica sa rozhodla zdieľať svoje radostné správy práve na Valentína a zdá sa, že načasovanie nebolo náhodné. Ako poznamenal kráľovský redaktor Omid Scobie, kopíruje oficiálne vyhlásenie princeznej Diany a princa Charlesa spred 37 rokov. Diana vtedy nosila pod srdcom svoje druhé dieťa, princa Harryho.  

Scobie zdieľal titulku novín zo 14. februára 1984 a napísal: „Dojímavé oznámenie radostných správ na Valentína znamená poctu vojvodu a vojvodkyne Haryho matke. Presne pred 37 rokmi urobila princezná Diana to isté, kedy sa so svetom podelila so správou o tehotenstve s princom Harrym.

Pozrite si titulku novín spred 37 rokov.