×
#Ľudia

Pravda o SMRTI Milana Lasicu: Z tohto vám naskočia ZIMOMRIAVKY!

22.8. 10:12 Na povrch vyplávali nové skutočnosti!

Spomienka na Milana Lasicu je pre mnohých ešte stále bolestivá, najmä pre jeho milovanú Magdu, ktorá otvorene hovorila o jeho introvertnom správaní: "To skôr zo mňa vyliezlo niečo vtipného ako z neho. Milan bol veľmi introvertný človek a potreboval byť veľmi veľa sám, takže boli aj také obdobia, kedy mlčal. Keď mi povedal za dva týždne desať viet, bola som veľmi šťastná," hovorí vdova. 

S milovaným manželom MILANOM LASICOM, ktorý nás opustil pred ôsmimi mesiacmi.
Zdroj: Orange Slovensko

No viac informácií z nej nikto nedostal. Teraz však otvorene hovorila aj o ďalších skutočnostiach, ktoré, povedzme si otvorene, sa nečítajú ľahko. „Zomieral už pred šiestimi rokmi,“ povedala v exkluzívnom rozhovore pre TV Markíza. „Našťastie som bola doma a našťastie som vošla do jeho izby a videla som, že je zle,“ prezradila. 

Známa herečka totiž vie spoznať, keď niekto zomiera. „Otec mi zomrel na rukách, tak viem, kedy odchádza človek.“ A vedela to aj pri Lasicovi, ktorému vtedy okamžite zavolala záchranku: „On chcel ísť len do postele,“ spomína. „Chcel ísť spať. Keby som ho vtedy nechala, pred šiestimi rokmi by odišiel.“ Pritom priznala, že na jeho smrť sa pripravovala 6 rokov. FOTO MILANA LASICU S MAGDOU NÁJDETE V GALÉRII TU!  
 

Video