×
#Ľudia

POZRITE na tú KRÁSNU tváričku! Soňa Skoncová má svoj poklad už DOMA!

7.1. 11:16 Z moderátorky Sone Skoncovej je už dvojnásobná mamička. Tridsaťpäťročná exmisska si svoju malú princeznú priviezla domov. No pozrite sa, nie je prekrásna?

Soňa Skoncová počas tehotenstva
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ClfwgypoqXK/

Pre Soňu Skoncovú prišiel jeden z najdôležitejších momentov života práve na Silvestra. V tento deň sa jej totiž v Bojniciach narodilo krásne dievčatko, ktorému dali meno Eliza. Jej prvý synček Robko sa tak teší z malej sestričky. Svoju malú princeznú má už krásna moderátorka doma, keďže obe prepustili z nemocnice, a tak sa môže celá rodinka tešiť z nového uzlíčka radosti. No povedzte, nie je to najkrajší štart do nového roka?

Soňa sa nezabudla radostnou novinkou pochváliť aj na sociálnej sieti, kde napísala odkaz: "Milujeme ťa, Eliza! 31. 12. 2022 je ďalším z najšťastnejších dní našich životov. Vďaka úžasnej pani primárke a jej fantastickému tímu v bojnickej nemocnici bol tvoj príchod na svet nezabudnuteľným a krásnym zážitkom. Si zdravé 3 670-gramové a 51-centimetrové dievčatko, ktoré sa v skorých ranných hodinách o 5.23 vypýtalo na tento svet – v deň, ktorý oslavuje celý svet. Tvoja maminka je zdravá a tvoj ocinko bol po celý čas s nami, našou veľkou oporou. Už sme kompletní." Soňu po príchode z pôrodnice čakala doma obrovská kytica a desiatky ružových balónikov. Moderátorka zverejnila krásnu fotku, na ktorej je Eliza medzi balónikmi a vidno jej aj tváričku. Je to kópia svojho staršieho bračeka Robka. POZRITE SI FOTO TU! Na koho sa vám malá podobá?

Zdroj: Život.sk