×
#Ľudia

Popôrodné DEPRESIE českej missky: Čo povedala o SYNOVI, bola pre jej manžela posledná kvapka!

23.5. 18:17 Namiesto radosti z bábätka zažila kráľovná krásy trápenie, aké by ste nepriali nikomu.

Lucie Holíková, za slobodna Kovandová, sa v roku 2013 ako 19-ročná stala víťazkou súťaže Česká Miss World. O dva roky neskôr bolo okolo nej poriadne rušno, keď po jednom z bujarých večierkov českej hokejovej reprezentácie strávila noc u samotného Jaromíra Jágra. Dnes už je z Lucie manželka hokejistu Petra Holíka a mamička syna Tomáška. Ako si všimol Blesk, prehovorila o téme, ktoré je pre mnohé iné matky tabu. Popôrodné depresie ju zrazili na kolená!

"V pôrodnici bolo všetko v pohode, to som si užívala, ale keď sme prišli domov a manžel musel odísť na zápasy, tak som začala cítiť v sebe úzkosť, nedokázala som jesť a zakaždým, keď mi povedal, že ide na tréning alebo niekam preč, tak mi bolo zle. Mala som panickú hrôzu, že tu budem sama, a len som plakala,“ porozprávala Lucie. Ako v relácii Mámy sobě na Prime priznala, stres ju prepadol vždy, keď malý Tomáško zaplakal. Modelke sa snažili s psychickými problémami pomôcť okrem manžela aj rodičia a boli pri nej tak často, ako mohli.

Takto jej rástlo bruško.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CNhvYh9h73m/

"Pamätám si moment, keď od rána nepretržite plakal a ja som tu bola sama. Keď manžel prišiel zo zápasu, tak som sa zložila, pretože syn sa stále nedal uspať, a tak som vyhlásila, že ho snáď už dám do babyboxu (záchytné miesto, kam ľudia nosia nechcené bábätká, pozn. red.). Na to manžel povedal, že už toto nikdy nechce počuť, že to bolo naposledy, čo som niečo také vyslovila. A ja som si potom uvedomila, čo som to vôbec povedala,“ rozprávala so slzami v očiach modelka.

Lucie tiež priznala obavy z toho, že keby sa s hokejistom rozhodli pre druhé dieťa, psychické peklo by sa zopakovalo. Je preto rozhodnutá, že tentokrát by ešte pred pôrodom vyhľadala odbornú pomoc. FOTO MISSKY S JEJ MANŽELOM A SYNČEKOM V GALÉRII!