×
#Ľudia

Pohľad na bájne pozadie Kim Kardashian: Takto vyzerá BEZ RETUŠE!

4.4. 20:18 Pamätáte si ešte časy, keď na vás ešte aj z chladničky vyskakovala nejaká obnažená fotka Kim Kardashian?

Hviezda reality šou Kardashianky a ich rodina pred pár rokmi skutočne pretŕčala svoje krivky v tvare presýpacích hodín pri každej možnej príležitosti. Obzvlášť veľká pozornosť sa ušla jej zadku, ktorý sme už hádam videli zo všetkých možných uhlov a objavil sa dokonca na titulke magazínu Paper. Ako však vyzerá teraz? Kim minulý rok schudla 7 kilogramov, len aby sa napratala do ikonických šiat po Marilyn Monroe na Met Gala. S chudnutím však nekončila a následne šli dole ďalšie dve kilá.

Ako pripomína Daily Mail, Kim odhalila, že sa jej chudnúť podarilo vďaka tomu, že z jedálnička škrtla cukry a sacharidy. Čiernovláska, ktorá je mamou štyroch detí, na sebe maká ďalej. Už tri mesiace pracuje s novou fitness trénerkou. "Zdvíhame váhy dve hodiny denne, robíme to päť alebo šesťkrát týždenne. Mojím cieľom je nabrať svalovú hmotu a byť silná, už teraz cítim rozdiel,“ pochválila sa Kim fanúšikom.

Veľké zadky pretlačila za módny trend Kim Kardashian. Mnoho žien dokonca neváhalo vypomôcť si k objemu v tejto partii silikónovými výplňami.
Zdroj: Instagram/kimkardashian

Slávna 42-ročná kráska má vlastnú značku spodnej a tvarovacej bielizne, do ponuky zaradila tiež plavky. Jedny ružové sa rozhodla odpromovať na vlastnom tele a paparazzi ju zachytili počas fotenia na pláži v Malibu. Ako vyzerá bájny zadok Kim Kardashian niekoľko rokov po tom, čo si aj vďaka nemu vydláždila cestu medzi najsledovanejšie celebrity? FOTKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Video