×
#Ľudia

Petrana prehovorila o INTÍMNOSTIACH s Tomášom: Pikantný ODKAZ vypadnutým nevestám!

12.6. 11:36 Petrana zo šou Ruža pre nevestu sa po prevalení rozchodu s Tomášom objavila na slávnostnej premiére a hneď na druhý deň v erotickej relácii prezradila pikantné detaily o sexe s televíznym ženíchom!

To, že sa televíznemu ženíchovi v šou napokon nepodarilo nájsť večnú lásku, je známe už azda každému. S okatou Petranou mu to nevyšlo a dvojica sa rozhodla, že im bude lepšie bez seba. I keď to pre Petranu bolo neľahké rozhodnutie, rozchod vôbec neľutuje. "Za mňa môžem povedať, že určite to veľmi bolelo, ale sama som vedela, že je to niečo, čo sa muselo stať a niečo, čo sa v tom momente aj malo udiať. Tým pádom, aj keď to bolelo, tak vždy ma udržiavalo v poriadku to, že ja som sa tak rozhodla a je to správne rozhodnutie - odísť rozdielnymi cestami. Prenášam sa cez to v poriadku. Niekedy, keď vidím tie krásny klipy, z toho čo sme prežívali, tak samozrejme sa mi zacnie a je mi to ľúto, ale stále verím tomu, že to bolo správne rozhodnutie," priznala denníku Plus JEDEN DEŇ na spomínanej predpremiére minisérie z dielne Voyo.

Krásna rozprávka s Tomášom je už minulosťou.
Zdroj: TV Markíza

Iba deň po oznámení ich definitívneho odlúčenia prijala pozvanie do pikantnej relácie K-FUN na rádiu VIVA. Pri otázke na počet sexuálnych partnerov moderátorom odpovedala, že ich mala presne troch. "Priznám sa, z tých troch, len jeden ho mal taký, že som bola spokojná." Prirodzene, padla reč aj na Tomáša a zhodnotenie sexu s ním. Aký bol? "Ale však, čo budeme, dobrý. Tak, akože je to môj ex hej, človek by najradšej hejtil tieto schopnosti, ale musím povedať, že bol šikovný. Ak nejaké nevesty, čo boli so mnou v šou, chcú skúsiť šťastie, tak odporúčam." Chceli tiež vedieť, čo ju dokáže vydráždiť najviac. "No určite to je bozkávanie. Veľmi rada sa bozkávam, to ma väčšinou tak naštartuje a potom už to iba ide ďalej."

Najviac však Petrana prekvapila informáciami v závere relácie, keď prezradila, že rovnako, ako sa jej páčia muži, nepohrdne ani ženami: "Keď som pozerala Eurovíziu a videla som Conchitu Wurst, vtedy som si uvedomila, že wau, tak ja nie som asi iba na mužov. Pretože ona je drag queen, takže keď je to Conchita, tak je to ona a keď je mimo outfitu, tak je to on. Niekto, kto vyzerá ako žena, ale má stále mužské črty a bradu a je tak sexi." Pri otázke, či mala sex aj so ženou, bez váhania odpovedala kladne. FOTO PETRANY Z NAHRÁVANIE RALÁCIE K-FUN V GALÉRII. HOSTKOU OKREM NEJ BOLA AJ ZNÁMA SPEVÁČKA!