×
Foto: EMIL VAŠKO
#Ľudia

Pauhofová pol roka po pôrode priznáva: Príchod dieťaťa vzťah potrápi! Ako to má s otcom Míly?

31.5. 17:41 Herečka Táňa Pauhofová dostala od života tú najkrajšiu rolu. V októbri minulého roka sa stala prvýkrát mamou.

Dcérka dostala originálne meno Míla a ryšavka ju má s o 9 rokov mladším hudobným producentom a skladateľom Jonatánom Pastirčákom. Herečka žiari spokojnosťou. "Šťastie,“ okomentovala pred pár týždňami jednoducho a výstižne záber s usmiatou Mílou. Pre portál Diva.sk Pauhofová porozprávala, ako sa jej život s príchodom dieťatka zmenil. "Zmenilo sa všetko, radikálne. Moja dcérka je môj najväčší poklad. Mám pocit, že mi srdce narástlo o miliardukrát,“ povedala. Netají, že úloha matky má aj svoje úskalia.

Hrdí rodičia Táňa Pauhofová a Jonatán Pastričák.
Zdroj: Instagram Tá?a Pauhofová/Stana

"Nedostatok alebo úplná absencia spánku, rozbúrené hormóny, neistota a strach, zodpovednosť a vynáranie všelijakých ukrytých tém... Mám pocit, že celý postupný prerod ženy na matku je jedno super náročné obdobie. Teda pre mňa určite. Ale nemenila by som za nič,“ povedala jasne herečka. Na pomoc partnera Jonatána sa môže spoľahnúť. "Máme veľkú výhodu, že môj manžel vie pracovať aj z domu. Staráme sa o ňu spolu, plnohodnotne. Je to náš najkrajšie strávený čas,“ teší sa. Táňa tiež povedala, že ich vzťah s manželom sa po narodení Míly zmenil.

"Je určite hlbší. Príchod dieťaťa, aj v rámci tej náročnosti, vzťah potrápi a preverí. Teraz môžem povedať viac ako kedykoľvek predtým, že nie je jedno, s kým dieťa máte. Nemohla som si vybrať lepšie. A nemohla som našej dcérke vybrať lepšieho ocka,“ skonštatovala herečka a na otázku, či našla toho pravého, mala jednoznačnú odpoveď: "Určite áno. Ľúbim ho a obdivujem.“ NAJNOVŠIE FOTO PAUHOFOVEJ S MÍLOU V GALÉRII!