Foto: Kvasnicová Alena
#Ľudia

Paľo svojou novou FOTKOU zvalcoval internet: TAKTO pobavil celé Slovensko!

7.12. 2021 7:00 Paľo Habera všetkým ukázal, že aj hviezda ako on je z mäsa a kostí. Pochválil sa fotkou, ktorú nikto od prominentného speváka a porotcu nečakal a všetkým ňou vyrazil dych.

Internetom otriasla Paľova nová fotka v snehovej nádieľke. Toľko komentárov ešte nemal na žiadnom príspevku. Takto ste Paĺa ešte nevideli! Žiadny oblek ani košeľa, ako ho zvykneme vídavať na obrazovkách SuperStar, ale naopak oversize oldschoolová bunda, tepláky, čiapka a staré rukavice v styligu bežného chlapa na dedine, ktorý odhŕňa sneh, si získali srdcia fanúšikov. "Hviezdy, ktoré vedia pracovať rukami a na nič sa nemajú potrebu hrať, majú ľudia najradšej," chválila Paľa jedna zo 670 komentujúcich. "Slováčisko ako sa patrí. Hviezda veľkého formátu a lopaty sa nebojí. Takí sa rodia už len výnimočne," pridal sa ďalší. "No to ti tak verím, že odhadzuješ sneh! Vsadím sa, že natáčaš nový videoklip, Monča s Patrišou sú už polonahé v saune a ty im tam chystáš sneh, aby sa schladili. A Marián zatiaľ pripravuje varené vínko," robili si ľudia srandu na jeho účet.

Porotcovia SuperStar pokope
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CVV3zsTIBey/

Najviac pobavil komentár, v ktorom fanúšik premenoval priezvisko speváckej ikony na: Paľo NABERÁ. Srdiečko k fotke za Paľovu bezprostrednosť mu venovalo viac ako 40 000 fanúšikov. Habera k nej pridal aj vtipný komentár, ktorým ešte viac utvrdil ľudí, že stojí nohami na zemi a žiadna práca mu nie je cudzia: "Image-neimage, lopata do ruky, sopel pod nosom a pome! Hviezda jak hovado," napísal uznávaný spevák a najprísnejší porotca šou.

Paľovu úspešnú foto si pozrite v galérii tu:

Video