Foto: Instagram/@nora_kabrhelova
#Ľudia

Nora a jej nočná mora? Či chce alebo nechce, musí opäť do reality šou!

Foto: Instagram/@nora_kabrhelova
#Ľudia

Nora a jej nočná mora? Či chce alebo nechce, musí opäť do reality šou!

21.7. 15:20 Nikto ich vraj nepozeral, ale na kávičkách o televíznej šou MOJSEJOVCI klebetili azda všetci. Nora Kabrheľová sa púšťa do ďalšej série, ako informoval portál sarm.sk

 V tom čase bohatá podnikateľka rozvírila šoubiznisové vody spolu so svojím vtedajším manželom, spevákom Braňom Mojsejom (53) nielen vďaka ich luxusnému životnému štýlu, ale tiež preto, že boli prostorekí.

Kde sa vzali Mojsejovci?
V Košiciach boli Braňo aj Nora známi už predtým, ako sa dali dokopy. Braňa ľudia registrovali cez jeho spevácku kariéru a Noru ako úspešnú podnikateľku zameriavajúcu sa na účtovníctvo. Keď si Braňo získal srdce v tom čase krátkovlasej čiernovlásky, bol to trošku „poprask“ – obaja boli ešte v predošlých manželstvách a Braňo od Nory o desať rokov mladší. Zahľadeli sa do seba na firemnej akcii v septembri 2002, kde Braňo vystupoval. Podnikateľku si rocker okamžite získal, do dvoch mesiacov už spolu bývali, bleskovo sa obaja rozviedli a Nora vystrojila pompéznu svadbu. Aký bol koniec ich lovestory? Dozviete sa na ďalšej strane.