×
Foto: TV MARKIZA
#Ľudia

Nevhodný OUTFIT? Aha, ako prišla Virgínia z Ruže pre nevestu na LET´S DANCE

24.3. 17:21 Šou Let´s Dance sa teší mimoriadnej obľube a nedeľné tanečné večery si doposiaľ nenechalo ujsť ani množstvo celebrít.

Krásna Virgínia Buberníková patrí medzi favoritky divákov v šou Ruža pre nevestu, zviditeľnila sa však už predtým v speváckej súťaži SuperStar aj súťaži krásy Miss Universe. Odkedy sa začala opäť objavovať na televíznych obrazovkách stúpa jej aj počet sledovateľov na sociálnej sieti Instagram. Ako píše Plus JEDEN DEŇ, zdá sa, že pozornosť fanúšikov si Virgínia užíva a minulú nedeľu zavítala so svojou "kolegyňou" Mirkou na druhé kolo tanečnej šou Let´s Dance. Svojimi zábermi z nablýskaného večera sa však pochválila len pred pár dňami.

"Bol to naozaj krásny zážitok plný silných emócií a skvelých výkonov, a obdivujem každého jedného tanečníka. Lebo viem, aká je to drina," vyjadrila sa tmavovláska s tým, že tanec je aj jej vášňou. Väčšina dám si na honosnú šou vyberie patrične aj outfit - šaty, elegantný kostým či iné jagavé kúsky. Virgínia si však, zdá sa, so svojím outfitom dlho hlavu nelámala a prišla oblečená na takúto akciu pomerne netradične. Na sebe mala obyčajné rifle, crop top, ktorý odhaľoval piercing v pupku, bundičku so strapcami na rukávoch a na nohách nablýskané špicaté čižmy. Treba však uznať, že Virgínia je krásna žena a zaručene bude pútať pozornosť na červenom koberci vždy. AKO SA NA LET´S DANCE OBLIEKLA, SI POZRITE V GALÉRII.

Video