×
#Ľudia

Neuveriteľná TRAGÉDIA v Čachticiach! Mamičku Luciu († 30) našla smrť pri umývaní RIADU

21.9. 16:26 Aká je pravdepodobnosť, že sused bude manipulovať so zbraňou v byte, z tej vyletí guľka, vletí cez okno do vedľajšieho domu a zabije mladú ženu, ktorá je práve v kuchyni? Bohužiaľ, presne to sa malo odohrať v Čachticiach.

Ako píše Plus JEDEN DEŇ, podľa svedkov mal 48-ročný muž, údajne bývalý policajt, manipulovať s poľovnou zbraňou v byte svojich rodičov. Mal v nej zaseknutý náboj a pokúšal sa ho vybrať. Bohužiaľ, tak nešťastne, že došlo k náhodnému výstrelu. Strela preletela z jeho bytu do susednej bytovky. Prerazila kuchynské okno a zabila mladú Luciu, ktorá v kuchyni svojho bytu umývala riad. "Počuli sme húkačky, ozývali sa celou dedinou, leteli k námestiu, kde sú bytovky," povedala obyvateľka Čachtíc Zuzana.

Podľa ľudí privolaní záchranári robili, čo bolo v ich silách a ženu sa snažili vrátiť k životu veľmi dlhý čas. "To bolo strašné, celú hodinu ju oživovali, všetci sme vedeli, že nemajú šancu, ale oni sa nechceli vzdať," povedala s plačom suseda Lucie.

Zbraň mala vystreliť pri pokuse odstrániť z nej zaseknutý náboj.
Zdroj: TV Joj

FOTO V GALÉRII

Tá bývala v byte spolu so svojím manželom Pavlom a maličkou, len trojročnou dcérkou. "Oni sa spoznali, keď mala Lucka len 20 rokov, odvtedy boli nerozlučný pár. V roku 2018 sa zobrali a potom sa im narodila dcérka. Lucka pracovala ako učiteľka v škôlke, deti ju zbožňovali," uviedla rodinná známa.

Ako došlo podľa polície k nešťastiu? Čítajte na ďalšej strane.>>>