×
#Ľudia

Neštítia sa ničoho?! Ženatý moderátor Krištof prehovoril: Dievčatá z Ruže to SKÚŠALI aj naňho!

6.6. 21:17 Šou Ruža pre nevestu nepriniesla na obrazovky len jedného fešáka, z ktorého sa ženám podlamujú kolená, ale rovno dvoch.

Okrem televízneho ženícha Tomáša Tarra sa totiž so súťažiacimi v romantickej šou pravidelne stretával aj moderátor Krištof Králik. Ten je šťastne ženatý, minulý rok si v Las Vegas zobral českú modelku Petru Mácovú, s ktorou im to nesmierne pristane. Čerstvú manželku so sebou fešák z Pána profesora zobral aj na nakrúcanie v Turecku. Krištof teraz pre portál Markíza.sk poodhalil čo-to o zákulisných hrách, ktoré súťažiace z Ruže pre nevestu rozohrali.

"Ja som sa snažil byť veľmi profesionálny ako sa len dalo,“ začal svoje rozprávanie. "Určite mi veľmi dopomohlo to, že som tam mal celý čas so sebou manželku a na tie dievčatá to jednoznačne vplývalo. Aj keď som mal pocit, že už keď mali núdzu na konci a prípadne niektoré z dievčat vedelo, že pôjde domov, skúšalo tú hru na mňa. Bol som akoby druhý na rade,“ porozprával Krištof.

Moderátor Krištof Králik v tureckej vile.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CrjAtwque6J/

"Tým, že interagovali len medzi sebou a Tomášom a potom mnou, tak logicky, kto bol druhý na odstrel?" zaspomínal. Na priamu otázku, ktoré z dievčat to naňho skúšali, však džentlmensky mlčal. "To rozhodne nemôžem povedať,“ uzavrel tému moderátor Ruže pre nevestu. FOTO KRIŠTOFA S MANŽELKOU V TURECKU NÁJDETE V GALÉRII!