Foto: Instagra
#Ľudia

Moniku Beňovú trápi zdravotný problém: Stretli ste sa s ním aj vy?!

Foto: Instagra
#Ľudia

Moniku Beňovú trápi zdravotný problém: Stretli ste sa s ním aj vy?!

2.8. 10:59 Prežíva najkrajšie obdobie svojho života, no aj ju občas postretnú nejaké tie problémy. Europoslankyňa Monika Beňová sa posťažovala, že ju aktuálne trápi nepríjemná infekcia. Čo sa s ňou dá robiť?

Monika Beňová je už presne 9 mesiacov maminou malej Leušky, ktorú nadovšetko miluje. Neraz priznala, že prežíva najkrajšie životné obdobie a meterskú dovolenku si užíva plnými dúškami. Aktuálne má však aj jeden nepríjemný zdravotný problém, ktorý jej strpčuje život. 

Dcérka Moniky Beňovej oslávila 9 mesiacov tak, že "pomáhala" mamine v kuchyni.
Zdroj: instagram / @monicabenova

"Peknú nedeľu, takú tradičnú, z kuchyne. Leočka má dnes 9 mesiacov a tak sa rozhodla, pomáhať mi pri varení. Lebo u nás si víkendové obedy užívame. Kuriatka sú práve “v kurze” tak varíme kuriatkový paprikáš a k nemu tvarohový trhanec. Vám všetkým prajeme pohodu a spokojnosť do vašich rodín a domácností. PS: tento rok už druhý raz jačmeň v oku," posťažovala sa dlhoročná politička v nedeľu cez deň.

Každý, kto sa s jačmeňom v oku stretol vie, že ide o veľmi nepríjemný zdravotný, ale aj estetický problém. "Vychladený čierny čaj pretrieť viac krát denne oko a za 2-3 dni ten jačmeň zmizne. Peknú nedeľu," poradila Monike jedna z fanúšičiek a Beňová jej za túto radu poďakovala. Ďalšia fanúšička zas uviedla, že jej synovi pomohlo surové droždie.

Jačmeň dokáže poriadne potrápiť deti aj dospelých. V krajných prípadoch nielen bolí a svrbí, ale aj zhoršuje videnie. Čo naň zaberá? Viacerá lekári odporúčajú obklady z očianky, harmančeka či aloe vera. Ak by ani po pár dňoch nepríjemné ochorenie nezmizlo, je potrebné navštíviť lekára, ktorý s najväčšou pravepodobnosťou predpíše mastičku s obsahom kortikoidov či antibiotík.

VIAC FOTIEK MONIKY A JEJ RODINY NÁJDETE TU.
Anketa Stretli ste sa s jačmeňom v oku?