×
#Ľudia

Misska Švantnerová sa stala mamou: PÔROD ako PRVÝ vycítil jej… Uveríte tomu?

25.3. 19:55 Korunka pre víťazku súťaže krásy jej na hlave pristála, keď mala 22 rokov, no na výslní je u našich českých susedov doteraz.

Modelka Nikol Švantnerová sa stala Českou Miss v roku 2015, teraz sa podelila o radostnú novinu, že sa stala prvý raz mamou. Portál Expres pripomína, že krásna brunetka randila v minulosti najmä s futbalistami, no rodinu si založila so zámožným podnikateľom. Ondřej Antoš, predajca luxusných vozidiel z Olomouca, ju očaril v čase, keď bol zadaný s inou, a preto ich začiatky ich vzťahu sprevádzali tajnosti.

Nikol sa kvôli novému priateľovi dokonca vzdala života vo veľkomeste a z Prahy zamierila do spomínaného Olomouca. Po roku vzťahu sa misska pochválila fotkou ultrazvuku a z tehotenstva mala veľkú radosť. "Ono sa to podarilo hneď a ja za to naozaj rada. Keby som čakala, potom si to vyčítam, lebo je to naozaj super. Nie je to tak, že by ma to obmedzovalo. Ja som pracovala už veľa rokov, stále som sa za niečím naháňala, takže si myslím, že nastal ten čas si to užívať a začať trochu odpočívať,“ vyjadrila sa 30-ročná modelka.

Pre bábätko nachystala všetko potrebné.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CpLDftFMhG2/

Dcérku Miu porodila 17. marca, zábery z pôrodnice neskôr zdieľala aj so svojimi priaznivcami na Instagrame. Ako prezradila, ako prvý vycítil, že ide rodiť, jej pes! "Tento tvorček spoznal, že sa niečo deje, ako prvý. Dostala moju mikinu a babička prišla strážiť,“ napísala o sučke menom Lilly. Nikol praskla plodová voda vo štvrtok ráno, dcérku držala prvý raz v náručí v piatok krátko po polnoci. "Milujem najviac na svete a ďakujem za taký zázrak,“ vypísala sa z pocitov novopečená mama. FOTO PSÍKA, KTORÝ VYCÍTIL PÔROD, AJ ZÁBERY Z PÔRODNICE SI POZRITE V GALÉRII.

Video