Foto: Profimedia
#Ľudia

Milan Lasica zomrel v divadle: Čo sa predtým dialo na javisku

Foto: Profimedia
#Ľudia

Milan Lasica zomrel v divadle: Čo sa predtým dialo na javisku

19.7. 17:19 Smrť si preňho prišla priamo na pódium.

Slovensko prišlo o významného umelca. Zomrel Slovákmi milovaný herec a komik Milan Lasica. Smrť si ho vzala tam, kde to mal najradšej. Priamo na javisku Štúdia L + S, počas koncertu Bratislava Hot Serenades. 

GALÉRIA

Koncert zoskupenia Bratislava Hot Serenades so špeciálnym hosťom Milanom Lasicom sa konal pri príležitosti 20. výročia vydania legendárneho albumu Ja som optimista. To, že bude mať tak obrovskú tragickú dohru, nikto nepredpokladal. Podľa svedkov, pán Lasica odspieval za veľkej odozvy divákov celý koncert a nikto si u neho nevšimol žiadnu indispozíciu. Práve naopak. Sršal dobrou náladou a v jeden moment pred vypredaným publikom zahlásil: "Som vakcínovaný a žiadne vedľajšie účinky to nemá."

Zlom prišiel až po koncerte, počas búrlivých ovácií divákov. "Zomrel ako najväčší frajer. Počas tretej kľaňačky priamo na javisku," vyjadril sa pre PLUS 7 DNÍ výkonný riaditeľ Divadla L+S Pavol Danišovič. Majstra Lasicu, ktorý v divadle zastával aj funkciu konateľa, sa už oživiť nepodarilo. / pokračovanie na ďalšej strane