×
#Ľudia

Luxusný život Geissovcov je FRAŠKA: Rodina sa topí v dlhoch!

31.3. 20:13 Obľúbená nemecká rodinka Geissovcov ukazuje svetu už niekoľko rokov svoje bohatstvo. Luxusné dovolenky, drahé šperky či autá sú ich pravidelnou súčasťou.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že im nič nechýba. Luxusné dovolenky, jachta, domy a plné garáže najdrahších vozidiel. Ich populárna televízna reality šou je najmä v našich končinách veľmi sledovanou, a pravdou síce je, že hoci samotná šou im vynáša pekné zárobky, nie je všetko zlato, čo sa blyští, píše Plus JEDEN DEŇ.

Obľúbená nemecká rodinka Geissovcov ukazuje svetu už niekoľko rokov svoje bohatstvo. Luxusné dovolenky, drahé šperky či autá sú ich pravidelnou súčasťou. Všetko je však údajne inak a topia sa v dlhoch.
Zdroj: instagram carmengeiss

Nemecký magazín Bild sa pozrel do hĺbky na údajné zárobky prestížnej rodinky. Čo sa napríklad týka ich jachty, ktorá je často prezentovaná v médiách, Robert nie je celkovým vlastníkom, ako sám často pýši. Majiteľom štvormiliónovej jachty Indigo Star je totiž spoločnosť, v ktorej má Robert len určitý podiel.

Business Insider tiež uvádza, že známa rodinka momentálne nemá ziskové čísla z ich 8 spoločností. Údajne sú momentálne v červených číslach a za všetko môže pandémia, ktorá im ich biznis pekne narušila. Známi boháči sa však doteraz k novým zisteniam nevyjadrili. FOTO Z ICH LUXUSNÉHO ŽVOTA NÁJDETE TU!