Foto: instagram L.C.
#Ľudia

Lela rodila s COVIDOM: Konečne sú doma a pozrite sa, ako ju Karlos PREKVAPIL!

7.12. 2021 6:09 Rodinka legendárneho MMA zápasníka Vémolu prežíva najkrajšie obdobie. Rozrástli sa o nového potomka. Po dcérke Lili priviedla Lela na svet synčeka Rockyho. Karlos si však musel počkať, kým ich uvidí, keďže mamička dostala krátko pred pôrodom covid.

"Už sa ťa nevieme dočkať doma. Konečne sa dozvieme, či budeš dievčatko či chlapček," napísala minulý pondelok snúbenica českého bojovníka Karlosa Vémolu na svoju sociálnu sieť. Neprešlo ani 24 hodín a krásne zdravé dieťatko legendy UFC prišlo na svet. Rodičia sa dozvedeli pohlavie bábätka až v pôrodnici. 

Lela dráždila tehotenskými fotkami
Zdroj: Instagram

Hrdý otec si však svoju ratolesť mohol prísť pozrieť a vyzdvihnúť až po týždni dlhého čakania. Dôvodom bolo, že partnerka dostala covid tesne pred pôrodom, a tak sa celá situácia skomplikovala. Lela prežila náročný pôrod, no teraz sa už celá rodina konečne teší z nového prírastku v pohodlí domova. Karlos si dal záležať a Lelu poriadne prekvapil! Takéto luxusné prekvapenie by Lele závidela nejedna mamička po odchode z pôrodnice.

FOTO PREKVAPENIA SI POZRITE V GALÉRII TU: 

Video