×
#Ľudia

Lela a Karlos sa prezentujú LUXUSOM, pravda má byť iná: SILA, čo prezradil bývalý kamarát!

15.3. 18:24 Okázalé je ich bývanie, okázalá bola ich svadba aj svadobná cesta. Lela sa tiež rada pochváli drahými darčekmi od svojho manžela, MMA zápasníka Karlosa Vémolu.

Športovec ju neraz obdaruje obrovskou kyticou, inak tomu nebolo ani na tohtoročného Valentína. Dvojica si spolu s deťmi nažíva v opulentnej vile zvanej Vémoland, na ktorej pozemku Karlos chová exotické zvieratá. Ako píše extra.cz, práve tie mali vraziť klin medzi neho a jeho dnes už bývalého kamaráta Patrika Pejchu. Ten pozná Vémolu aj jeho Lelu roky. "Máme spor ohľadom tigrov, kde ma on oklamal. Mal dodať papiere a ďalšie veci, viac bohužiaľ nemôžem povedať. Riešime to na súde, kam som ho udal aj ja sám. Súd rozhodol, že mi má vrátiť peniaze, ktoré mi dlží. Mám všetko preukázané ako hlasovkami, tak aj správami od neho,“ porozprával portálu Pejcha. Karlos sa podľa neho k finančnému vyrovnaniu nemá.

"Neviem, čo k tomu viac povedať. On teraz len blbo kecá, pretože je suchý. Poznám ho šesť rokov a toho človeka nepoznám s peniazmi. Je to chudák. Dlží za jeden dom v Anglicku, kam dnes nemôže ani vycestovať z dôvodov, že tam má nejaké daňové podvody,“ šokoval Patrik. Vémola v minulosti v Anglicku žil, vyrastajú tam dve jeho deti z bývalých vzťahov a samotný zápasník tam chodieval trénovať do slávneho MMA klubu. Ceterovej manžel však nemá mať problémy len za prielivom La Manche. "Dlží za slávny Vémoland, dlží za autá, za všetko. Nepamätám si ho s peniazmi,“ prízvukuje bývalý kamarát Pejcha. Ten sa angažuje v novej športovej organizácii Red Face, kde si súperi medzi sebou vymieňajú facky.

Lela Vémola si bola dať v Iráne operovať nos, takéto romantické bolo privítanie od Karlosa. Vysvitlo však, že ju počas neprítomnosti podvádzal s pornoherečkou Rikou Fane.
Zdroj: https://www.instagram.com/lela_ceterova_official/

Karlosa vyzval na zápas s odkazom, že mu zaň ponúka tučný balík a odpustenie dlhu. "Trošku so mu naletel. Nejde mi o tie peniaze, čo mi dodnes dlží, ale o spravodlivosť,“ povedal Patrik, podľa ktorého však Terminátor výzvu neprijme. Vytrénovaného zápasníka sa pritom nebojí. "Nie je to pre mňa veľké sústo, myslím, že dnes už Karlos nie je veľké sústo pre nikoho. Teraz už je to skôr šašo. Toľko hanby v tejto republike neurobili ani Felix Slováček s Dádou Patrasovou, oni ich fakt prekonali,“ povedal Pejcha drsne narážajúc najmä na nevery zo strany Karlosa, čisté svedomie však nemá ani Lela. AKO SI KONTROVERZNÍ VÉMOLOVCI ŽIJÚ A AKÉ LUXUSNÉ DARČEKY DOSTÁVA LELA, SI POZRITE V GALÉRII.

Video