×
Foto: https://www.instagram.com/p/ClCM0iRIrrN/
#Ľudia

Krásna Monika Bagárová ukázala po luxusnej dovolenke NOVÉ auto, fanúšikovia ZÚRIA

24.2. 15:19 Českej speváčke Monike Bagárovej (28) sa očividne darí a nie všetci jej sledovatelia to dokážu prehryznúť, informuje Plus 7 DNÍ.

Monika Bagárová
Zdroj: https://www.instagram.com/bagarovamonika

Monika prežíva po ťažkom rozchode s otcom jej dcérky krásne obdobie. Jej vyvoleným je podnikateľ Leonard Lekaj, ktorý obchoduje so zlatom a diamantmi a prenajíma tiež nehnuteľnosti. Zaľúbenci si spolu so speváčkinou dcérou Rumiou vo februári dopriali prvú spoločnú dovolenku. Tá sa začala v Spojených arabských emirátoch a ako píše Expres.cz, párik si doprial poriadny luxus. Ubytovaní totiž boli v 5-hviezdičkovom hoteli Rixos Premium Saadiyat Island v Abú Dhabí. Izba pre dvoch tam pri týždňovom pobyte stojí v prepočte 3588 eur. Neskôr sa presunuli na Zanzibar, kde tiež bývali v luxusnom rezorte.

Pred pár dňami sa Bagárová fanúšikom pochválila ďalším luxusom, nie všetci jej ho však doprajú. Speváčka sa odfotila s nablýskaným autom BMW, pričom zaň poďakovala firme, ktorá predáva automobily. "Dnes sme si prevzali toto nové krásne auto. Ja tu niekto, kto má rovnaké? Ako sa vám na ňom jazdí?“ spýtala sa s úsmevom, no to ešte netušila, čo príde. Ako si všimol portál VIP Show, fanúšikovia ju v komentároch nešetrili. "No áno, niekto tvrdo pracuje celý život a do práce od mladosti až do dôchodku cestuje autobusom alebo na bicykli ako napríklad moja mama. V takom krásnom aute nikdy ani nesedela. Dnes je to očividne jednoduchšie," čuduje sa Miroslav.

Prajné komentáre sa pod príspevkom striedajú so závistlivými, veľa priaznivcov sa však obľúbenej speváčky zastalo. "Pani Bagárovej to auto určite z ničoho nič nepristálo pred domom, ale ako malá zistila, že má na niečo talent, nebála sa, zabojovala a len svojou prácou a húževnatosťou sa vypracovala tam, kde je dnes,“ myslí si jeden z komentujúcich. Bagárová však luxusné vozidlo nedostala len tak, aj s firmou predávajúcou automobily spolupracuje a je dokonca jej ambasádorkou. V októbri si takto prevzala auto značky Škoda a na tom, rovnako ako teraz na novom "béemvéčku“, svieti logo predajcu a nápis "Na tomto aute jazdí Monika Bagárová“, čím robí firme reklamu doslova kade jazdí. FOTKY AUTA SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video