×
#Ľudia

KONIEC rozprávky: Petrana a Tomáš sa ROZIŠLI po piatich mesiacoch! TU je dôvod...

10.6. 15:01 Finále šou Ruža pre nevestu pripomínalo rozprávku. Tomáš Tarr si našiel svoju vyvolenú, nastokol jej prsteň, vybuchli červené konfety, Petrana sa mu hodila do náručia a následne za ním odletela do Bangkoku. Žili šťastne až do smrti sa však v ich prípade nekonalo… Zazvonil zvonec a ich láske je KONIEC.

Tomáš si vo finále vybral Petranu.
Zdroj: TV Markíza

Tomáš mal pre Petranu slabosť od samého začiatku. A to napriek tomu, že od prvej chvíle vyhlasoval, že u neho žiarlivé ženy nemajú žiadnu šancu. Mladučká kráska mu totiž počas šou viackrát za sebou dokázala, že flegmatizmus rozhodne nepatrí medzi jej povahové črty. Stačilo, že sa pekne zadíval na Mirku a oheň bol na streche, píše Plus JEDEN DEŇ.

Petrana vystrojila scénu ako z filmu. Rozplakala sa, dokola omieľala, že chce svoju maminku a že už sa viac nedokáže pozerať na to, ako Tomáš trávi čas s inými a venuje im pozornosť. Ostatné dievčatá sa mu síce viackrát snažili dohovoriť a varovať ho pred Petranou, no on mal na sebe ružové okuliare a ich dobre mienené rady absolútne neprijímal.

Petrana a Tomáš sa rozišli.
Zdroj: TV Markíza

Šou sa však natáčala v októbri minulého roka a hneď po finále boli všetci fanúšikovia zvedaví, či sú zaľúbenci ešte vôbec spolu.
Keď Tomáš po finále zverejnil fotky zo šou, pridal k nim popis, ktorý v mnohých zanechal veľké pochyby. „A nakoniec najdôležitejšie – ďakujem Petrane za to, čo sme spolu zažili a na toto rozprávkové finále,” napísal k záberom. „Prečo ju spomína v minulom čase?” pýtali sa ho všetci. A my vieme odpoveď! Tomáš a Petrana sa už asi pred mesiacom rozišli! Dôvod?

„S Tomášom sme tvorili oficiálny pár hneď po ukončení natáčania finále. Náš vzťah trval niekoľko mesiacov a bol vždy úplne mimo normy, keďže sme sa nasťahovali hneď k sebe a nemali čas ani možnosť klasicky randiť. Napriek tejto náročnosti sme to zvládli. Naučili sme sa o sebe veľmi veľa a spoznali sa zo všetkých stránok extrémne rýchlo. Máme veľa spoločného, no vo veľa veciach a najmä o predstave fungovania vzťahu máme rozdielne názory. Tomášove priority boli iné ako moje a čím dlhšie sme boli spolu, tým viac sa to prejavovalo. Prekážkou vo vzťahu bola aj diaľka a cestovanie. Tomáš priznal, že na Slovensko neplánuje chodiť tak často ako predpokladal, a ja, najmä pre štúdium, nemám kapacitu toľko cestovať. Samozrejme, je mi to ľúto, naozaj som Tomáša ľúbila, ale keď niečo nemá perspektívu do budúcna, netreba to udržiavať. Užili sme si spolu krásne chvíle, veľa ma toho naučil a som za náš čas spolu vďačná,” vysvetlila Petrana pre markíza.sk.

Petrana vyrobila Tomášovi scénu aj vo vile.
Zdroj: TV Markíza
Televízny ženích Tomáš Tarr je opäť single.
Zdroj: Instagram tomas_tarr

„Som vďačný za šancu nájsť lásku prostredníctvom šou Ruža pre nevestu. S Petranou sme tvorili pár od ukončenia šou niekoľko mesiacov. Začiatky spoznávania v našom vzťahu však boli pre vysielanie šou v TV obmedzené, nakoľko sme vzťah na verejnosti priznať nemohli. Aj toto bola skúška, ktorá náš vzťah poznačila. Zažili sme krásne mesiace, no časom sme zistili, že sme obaja rozdielni či už povahovo alebo názormi. Bohužiaľ, momentálne sme obaja v úplne inom štádiu života, ktorý napriek pokusom spojiť ho do jedného, nevyšiel,” reagoval Tomáš. Ako sme sa však dozvedeli od viacerých zdrojov, dôvodom rozchodu boli ich časté hádky a Petranina komplikovaná povaha. Ktovie, čo si teraz povedali všetky nevesty, ktoré vyhodil. Možno iba… My sme ťa varovali.

Prečo si však vybral dievča, o ktorom vedel, že je poriadne žiarlivé? „Musím priznať, že aj pre mňa je rozdiel v tom, pozerať šou teraz v TV, kde mám 100 % informácií a tým, keď som bol tam. V Turecku som mal na každú babu obmedzený čas a informácie z diania vo vile, ktoré videli televízni diváci v epizódach sa ku mne nedostávali. Vyhodnocoval som všetko len na základe toho, čo mi dievčatá hovorili či už na rande alebo vo vile. Súvislosti som videl až potom v epizódach. Súhlasím, že Petrana bola svojská, ale rozhodnutia, ktoré som robil v danom momente, som tak cítil,” povedal a dodal: „Áno, ak by som tam mal ísť teraz znova, tak by som niektoré rozhodnutia urobil inak.” SPOLOČNÉ ZÁŽITKY PETRANY A TOMÁŠA NÁJDETE TU!