×
#Ľudia

Katka Koščová prezradila návod na chudnutie: TAKTO sa mi to podarilo!

28.6. 2022 10:33 Prezradila svoj recept, ktorým inšpiruje mnoho žien.

Všetci dobre vieme, že na internete je nie všetko pravdivé a musíme si dávať pozor na informácie, ktoré sa šíria virtuálnym priestorom. Obeťou takéhoto klamstva bola aj Katka Koščová, ktorá sa aktuálne pýši schudnutou postavou a hneď si ju vytipovali ako terč vhodný na skrytú propagáciu.

Bez jej vedomia ju označili ako tvár produktu, ktorý sľubuje dlhodobú a rýchlu stratu na hmotnosti. Zatiaľ čo ona o ničom netušila, iné ženy si už kupovali tovar s jej fotografiou, pretože verili, že im táto diéta zázračne pomôže. Práve vďaka tomuto incidentu vyšla s pravdou von a prezradila, čo jej skutočne pomohlo k tomu, aby schudla.

"Neverím, že vylúčenie celej skupiny potravín je dlhodobom udržateľné (pokiaľ nemá človek nejakú intoleranciu) a príliš ľúbim pečivo," začala speváčka. "Ja som len naozaj začala poriadne jesť. Poriadne v zmysle nutrične vyvážene. Žiadne skratky nefungujú a ak, len krátkodobom. Reštrikcie tiež nebudú fungovať dlho, lebo máme len jeden život a nechceme ho prežiť v neustálom odmietaní toho, čo by sme si priali," hovorí Katka.

FOTO KATKY PRED A PO NÁJDETE V GALÉRII TU!

Aké stravovacie návyky musela zmeniť a čo pohyb? To sa dozviete na ďalšej strane >>>