#Ľudia
Tomáš si svoje súkromie chráni
Foto: Emil Vasko

Kašlú na sociálne siete: Tieto hviezdy na Instagrame nenájdete!

8.6. 19:38 Stovky miliónov ľudí je denne na sociálnych sieťach, no tieto známe tváre si súkromný účet nezaložili. Aký majú dôvod? Píše stránka žena.pluska.sk

Dnes sú sociálne médiá niečo ako hlásna "trúba". Kto na nich nie je, akoby nežil. Skutočne? Niektorí to riskli a napriek tomu, alebo práve pre to, sa im darí. Zo zahraničných celebrít si takýto detox doprial Brad Pitt, Scarlett Johansson, Keira Knightley, Sandra Bullock, Jennifer Lawrence, Julia Roberts, Emma Stone, Kate Blanchett a ďalší. Chris Pine dokonca priznal, že má aj starý prehrávač a mobilný telefón. Chce si život zjednodušiť a nepripájať sa na internet. Alicia Vikander jednoducho nechce byť na sociálnych sieťach, tvrdí, že jej nepriniesli radosť. A Mila Kunis si myslí: "Nemám potrebu oznamovať ľuďom, kedy som na záchode...":)

Na sociálnych sieťach nenájdete ani tanečníka Petra Modrovského (39). Peter je rodák z Bratislavy a známy tanečník, ktorý sa špecializuje na desať druhov tancov. Medzi jeho najobľúbenejšie patria tango, waltz a samba. Spoločenskému tancu sa začal venovať už vo svojich ôsmich rokoch.

Po boku herečky Zuzany Fialovej sa stal kráľom tanečného parketu v prvej sérií tanečnej súťaži Let´s Dance, ale najviac ho preslávil vzťah s Adelou Vinczeovou. Že by ho nezáujmom o „život“ na sociálnych sieťach nakazila práve ona?

Tanečník Peter Modrovský.
Tanečník Peter Modrovský.
Zdroj: Matej Kalina
autor:  Monika Valentová